نماهای بیشتر

اسپلیت کاستی سامسونگ 18000 سرد و گرم SAMSUNG

موجود

با یک تماس قیمت بگیرید
021-28421143

با یک تماس قیمت بگیرید
021-28421143

یا

بازنگری سریع

End: 1970/01/01 00:00:00
...

 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه سایر قطعات سام سرویس 


اسپلیت کاستی 4 طرفه سامسونگ دارای فیلتر تصفیه هوا 


جریان هوای پر قدرت


مجهز به پمپ تخلیه آب قدرتمند


پرتاب باد چهار جهته جهت توزیع مناسب هوا 

Sold By
Footwear Store
0 / 5
Contact Us

جزییات

اسپلیت کاستی سامسونگ 18000 سرد و گرم SAMSUNG

 

ویژگی های اسپلیت کاستی سامسونگ 18000 سرد و گرم SAMSUNG:

 

اندازه جمع و جور و ایده‌آل

 

 نصب Mini 4Way Cassette آسان است. این یونیت تهویه مطبوع جمع و جور در یک کاشی استاندارد سقفی با ابعاد عرضی و عمقی 600x600 جا می‌شود و این یعنی نیازی به اعمال تغییرات نیست. در نتیجه چون نیازی به انجام امور اضافی در ساختار نیست، زمان نصب آن کاهش می‌یابد و این خود باعث تأثیرات مالی متعاقب آن بر کسب و کار می‌شود. 

 

 

 

 

 حالت خودعیب یابی

 

 

 

 

حالت «خودعیب‌یابی» این یونیت مستقیماً به کاربران درباره نقص عملکرد دستگاه هشدار می‌دهد. کد خطا و چراغ ال ای دی (LED) مهندسان را قادر می‌سازد که فوراً مشکل را شناسایی کنند و بنابراین از مدت زمان رفع نقص کاسته می‌شود. در نتیجه، این حالت به شرکت‌ها اجازه می‌دهد که به دلیل عملیات‌های کم‌هزینه‌تر، از بهره‌وری بالاتری بهره ببرند.

 

 

 

 

 

 

 

 

تنظیم سرعت فن

 

 

 

 

Mini 4Way Cassette به دلیل داشتن قابلیتی برای تنظیم سرعت فن بر اساس ارتفاع سقف، کاملاً با نیازهای شرکت‌های خاص سازگار است. اصلاح سوئیچ بسته‌ دوطرفه خطی (DIP) در تخته مدار چاپی (PCB) یونیت بر بازدهی آن افزوده است و بنابراین هوای تازه به سراسر فضای اتاق می‌رسد و در نتیجه هوا به طور یکدست‌ تری توزیع می‌گردد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چرخش فراگیر هوا به صورت خودکار

 

 

 

 

 

 

 

با یونیت ابتکاری تهویه مطبوع، هوای گرم و خنک با حداقل میزان سر و صدا حتی تا فواصل دورتر توزیع می‌شود. این سیستم پربازده با همه نوع اتاقی سازگار است و تضمین می‌کند که هیچ بخشی از اتاق را از قلم نخواهد انداخت. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سنسور شناسایی حرکت (MDS) (اختیاری)      

 

 

Mini 4Way Cassette با سنسور شناسایی حرکت (MDS)، که از امکانات اختیاری آن بوده و میزان مطلوب جریان هوا را کنترل می‌کند، راه حل هوشمندانه‌ای را برای صرفه‌جویی در انرژی و هزینه عرضه می‌دارد. طرز کار آن بدین صورت است که در صورت تشخیص عدم حضور کاربران در فاصله اطراف، سیستم تهویه مطبوع را خاموش می‌کند. با توانایی این سنسور در تشخیص و تنظیم خودکار الگوهای مربوط به عملکرد، بهره‌وری انرژی بیشتر می‌شود. همچنین سنسور شناسایی حرکت (MDS) تاثیر متضاد جریان هوای گرم و سرد را مستقیماً بر افراد کاهش می‌دهد و بنابراین محیط پایدارتر و راحت‌تری را ایجاد می‌کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 جریان هوای پر قدرت

پره‌های عریض Mini 4Way Cassette جریان هوای پر قدرتی را بدون هدر دادن انرژی ایجاد می‌کنند. یونیت داخلی، با رفع نیاز به تجهیزات متعدد، هوای گرم یا خنک را به فواصل دورتر می‌رساند و این محصول را برای محیط‌ های کسب و کار کارآمد‌تر می‌نماید.

جلوگیری از گرد و غبار روی سقف

با یونیت تهویه مطبوع Mini 4Way Cassette دیگر سقف‌های کثیف مسئله‌ساز نمی‌شوند. پنلی که به تازگی طراحی شده است از جمع شدن گرد و غبار طی عملکرد طولانی یونیت جلوگیری می‌کند. با کنترل مسیر جریان هوا و در نتیجه جلوگیری از تماس با سقف، شرکت‌ها می‌توانند از فضایی تمیزتر و شیک‌تر از همیشه لذت ببرند.
 

پمپ درین بالاکشنده قوی

در Mini 4Way Cassette پمپ تخلیه بالاکشنده بکار رفته است، که از امکانات اختیاری می‌باشد. این پمپ آب مقطر را تا 750 میلیمتر بالا می‌برد، در صورتی که این میزان قبلاً محدود به 700 میلیمتر بوده است. این افزایش انعطاف بیشتری را نسبت به جایی که یونیت در آن نصب می‌شود ایجاد می‌کند و برای کاربران بیش از همیشه راحتی به همراه می‌آورد.

(عدم سرریز شدن آب درین (تخلیه

شیر اطمینان پمپ درین، با طراحی ابتکاری، از برگشت جریان آب به تشتک تخلیه جلوگیری می‌کند. به حداقل رسیدن سطح آب تشتک تخلیه بدین صورت باعث می‌شود شرکت‌ها دیگر هرگز نگران نشست کردن و یا سرریز شدن آب و در نتیجه چکه کردن آن در یونیت داخلی نباشند. Mini 4Way Cassette هوایی تمیز و تازه را برای شما به ارمغان می‌آورد، بدون آنکه فضای اتاق را آلوده نماید.

مشخصات

برند و سازنده کالا سامسونگ
بر اساس نوع خیر
ظرفیت سرمایشی 18000
ظرفیت گرمایشی Btu/hr 18000
کیت اینورتر ندارد
متراژ تحت پوشش خیر
ابعاد (طول*ارتفاع*عرض) پنل داخلی: 840 * 218 * 840 ، یونیت خارجی: 790 * 548 * 285
وزن خالص (کیلوگرم) پنل داخلی: 24 ، یونیت خارجی: 41
دامنه کار (CDB) سرمایش: 54 ~ 21 ، گرمایش: 24 ~ 5-
نوع انرژی مصرفی خیر
جریان نامی (آمپر) 10~9
نوع برق مصرفی(فاز) خیر
عملکرد دستگاه خیر
میزان نویز فشار صدا پنل داخلی: 34 / 35 / 36 ، یونیت خارجی: 52/51
حداکثر طول لوله کشی (متر) 30
سایز لوله مایع رفت (inch) 1/4 Inch
سایز لوله گاز برگشت (inch) 1/2 Inch
حداکثر ارتفاع لوله کشی (متر) 15
دبی جریان هوا (CFM) -----
مبرد(گاز) R22
سایر توضیحات N/A

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: اسپلیت کاستی سامسونگ 18000 سرد و گرم SAMSUNG