نماهای بیشتر

تصفیه آب شش مرحله ای واتر تک مدل WATERTEK-LUX

موجود

با یک تماس قیمت بگیرید
021-28421143

با یک تماس قیمت بگیرید
021-28421143

یا

بازنگری سریع

End: 1970/01/01 00:00:00
...

ارسال رایگان (تهران و کرج)


 دارای یکسال گارانتی از عمران سازان مهاب

 دارای شش مرحله فیلتراسیون به روش (Reverse Osmosis RO)

Sold By
Footwear Store
0 / 5
Contact Us

جزییات

ویژگی های دستگاه تصفیه آب واترتک مدل LUX

 

سهولت در تعویض فیلتر های این مدل از دستگاه تصفیه آب

متریال با کیفیت دستگاه watertek مدل سلینا

 

نحوه تصفیه آب با دستگاه تصفیه آب واتر تک در شش مرحله 

روش اسمز معکوس یکی از روش های نوین جداسازی می باشد، که در آن املاح تا ابعاد ۰/۰۰۱ میکرون توسط غشای ممبرین و با فشاری که پمپ ایجاد می کند، حذف می شوند. این روش قادر به جداسازی مواد غیر آلی حل شده، مواد آلی حل شده، آلاینده های میکرو بیولوژیکی، از قبیل اندوتوکسین ها، ویروس ها و باکتری ها می باشد.

 

روش عملکرد اجزاء مختلف دستگاه تصفیه آب واترتک مدل LUX

مراحل 1 تا 3 (پیش فیلتراسیون)  

این 3 مرحله جهت آماده سازی آب به واحد اصلی دستگاه (ممبرین) و حذف مواد مضر به ویژه کلر است که باعث کاهش کارایی و طول عمر ممبرین می شود.

 

۱- مرحله اول (فیلتر الیافی آمریکایی)

این فیلتر از جنس پلی پروپیلن ۱۰۰ % خالص فشرده ۵ میکرون با پوسته شفاف جهت حذف شن و ماسه، گل و لای و سایر آلودگی های معلق است.

فیلتر های واترسیف دارای استاندارد های NSF و FDA می باشد. زمان تعویض این فیلتر 3 تا 6 ماه است که از رنگ ظاهری فیلتر هم می توان تشخیص داد که فیلتر باید تعویض گردد. این فیلتر در ابتدا سفید رنگ است که بعد از مدتی استفاده به رنگ زرد تغییر می کند. 

 

۲- مرحله دوم (فیلتر کربن پودری واترسیف)

کربن بکار رفته در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید جهت حذف کلر، تری هالومتان ها و بیشتر مواد شیمیایی آلی موجود در آفت کش ها، حشره کش ها، رنگ، طعم و بوی آب، می باشد. زمان تعویض هر شش ماه یکبار است.

 

۳- مرحله سوم (فیلتر کربن بلاک آمریکایی)

کربن بکار رفته در این فیلتر نیز از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید جهت تکمیل عملکرد مرحله دوم و حذف مواد شیمیایی موجود در آب، می باشد. این فیلتر برای حذف بالاترین میزان کلر و مواد سمی در نظر گرفته شده است. این فیلتر شامل دو لایه از جنس پلی پروپیلن جهت پیش تصفیه می باشد .

فیلترهای مراحل 2 و 3 با Iodine Number >1100 بوده که دارای استاندارد غذایی می باشند در حالی که کربن بکار رفته در فیلتر های نا مرغوب از زغال سنگ ساخته می شود که برای سلامتی مضر می باشد.

  پوسته های مورد استفاده در مراحل ۱، ۲ و ۳ از جنس پلی کربنات می باشد که بهداشتی، ضد خش و مات شدن و مقاوم در برابر ترک خوردن از ویژگی های این فیلترها می باشد. ضمن اینکه دو اورینگ بودن این فیلتر ها موجب عدم نشت آب می شود، در حالی که پوسته های بی کیفیت برای سلامتی مضر می باشند و تک اورینگ بودن آن ها سبب نشت آب می شود . زمان تعویض هر شش ماه یکبار است.

 

۴- مرحله چهارم (ممبرین)

عملکرد غشای ممبرین جهت حذف املاح مضر تا ابعاد ۰٫۰۰۱ میکرون از جمله مواد غیر آلی حل شده، مواد آلی حل شده، آلاینده های میکروبیولوژیکی از قبیل ویروس ها، باکتری ها، اندوتوکسین ها، نیترات، نیتریت و فلزات سنگین مانند سرب، جیوه، آرسنیک، روی و … می باشد. ممبرین های با کیفیت بالا دارای استاندارد های NSF  ANSI  بوده و املاح و مواد مضر را تا ۹۸ % حذف می کند . زمان تعویض هر دو سال یکبار می باشد.

 

۵- مرحله پنجم (فیلتر کربن خطی)

کربن این فیلتر از جنس پوسته نارگیل است که جهت بهبود طعم، بو و مزه آب می باشد . زمان تعویض این فیلتر هر یک سال یکبار است.

 

۶- مرحله ششم (فیلتر بیو سرامیک مواد معدنی زرد)

جهت تنظیم pH و بهبود طعم و مزه آب می باشد. زمان تعویض این فیلتر هر یک سال یکبار است.

 

 

مشخصات

برند و سازنده کالا واتر تک
post خیر
بر اساس نوع خیر
دبی آب تصفیه شده /24h/litr خیر
مجهز به قلیایی
ابعاد (طول*ارتفاع*عرض) خیر
وزن خالص (کیلوگرم) خیر
وسل RO(inch) خیر
ممبران خیر
میزان تولید خیر
ظرفیت مخزن (لیتر) خیر
نوع دستگاه 6 مرحله ی
ظرفیت مخزن خیر

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: تصفیه آب شش مرحله ای واتر تک مدل WATERTEK-LUX