نماهای بیشتر

دریچه هوای دیواری برگشت

شناسه محصول :darichehavabarghasht

موجود

با یک تماس قیمت بگیرید
021-28421143

با یک تماس قیمت بگیرید
021-28421143

یا

بازنگری سریع

End: 1970/01/01 00:00:00
...

 پرتاب باد نسبتا طولاني دريچه  تا 12 متر

نصب آسان

دارای ریموت کنترل

Sold By
Footwear Store
0 / 5
Contact Us

جزییات

دریچه هوای دیواری برگشت 

کانال و دریچه هوا وسیله ای برای هدایت جریان هوای انواع سیستم های تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی به درون محیط می باشد. شما به وسیله کانال می توانید تا مسیر هوا را تا حدی تنظیم و فشار ورودی را کنترل نمایید. کانال ها دارای انواع متعددی از نظر جنس و مواد سازنده هستند مانند کانال های گالوانیزه،پیش عایق شده و کانال هوای فلکسیبل.

کانال های گالوانیزه چه هستند؟ کانال های گالوانیزه جزو اولین کانال های ساخته شده هستند و در دو نوع گرد و چهار گوش طراحی می شوند. دلیل استفاده بسیار از این مدل کانال نیز استحکام بالای آن می باشد.

کانال های پیش عایق شده: کانال های پیش عایق شده از دو ورق آلومینیومی تشکیل شده اند که بین آن ها را عایق پلی اورتان یا فنولیک قرار می دهند. از مزیت های این عایق مقاومت بالا در برابر رطوبت،ضد قارچ و باکتری،ضد حریق و عاری بودن از گازهای HCFC و CFC می باشد. این کانال حجم هوای پایینی را عبور می دهد برای همین مناسب هر دستگاهی نمی باشد و نباید از آن در فشار و هوای بالا استفاده کرد.

کانال هوای فلکسیبل: این کانال هوا مناسب برای انواع کولر آبی،داکت اسپلیت و فن کویل می باشد و می توانید از آن به جای کانال های گالوانیزه استفاده کنید. این مدل دارای انعطاف پذیری بالا،5 لایه روکش آلومینیومی و مقرون به صرفه می باشد. از کانال هوای فلکسیبل بیشتر در مناطق شرجی و دارای رطوبت بالا استفاده می شود.

(لازم به ذکر است رایج ترین و کاربردی ترین از بین این کانال ها کانال های گالوانیزه و پیش عایق شده هستند).


از متداول ترین درچه های مربوط به تهویه در ساختمان ها دریچه هوای دیواری می باشد. به دلیل کاربرد بالای آن در صنعت ساختمان سازی، نصب آسان و عملكرد قابل قبول در پخش و جهت دهی هوا دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این دریچه ها قابلیت تغییر عملکرد پرده های آن می باشد که میتواند جهت باد را به  مسیرهای دلخواه تغییر دهد.پره های دریچه برگشت بصورت ثابت با زاویه 40 درجه می باشد.

مشخصات

برند و سازنده کالا خیر

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: دریچه هوای دیواری برگشت