نماهای بیشتر

رادیاتور قرنیزی شایان رادیاتور قهوه ای سوخته

شناسه محصول :shayanradiatorgharnizi01

موجود

با یک تماس قیمت بگیرید
021-28421143

یا

بازنگری سریع

End: 1970/01/01 00:00:00
...

 دارای 10 سال گارانتی شایان رادیاتور 


قیمت هر متر 55000 تومان می باشد


 عدم نیاز به هواگیری مداوم


 عدم رسوب گذاری در رادیاتور به دلیل در جریان بودن آب در لوله ها


 جلوگیری از نفوذ آب از کف به دیوار

Sold By
Footwear Store
0 / 5
Contact Us

جزییات

رادیاتور قرنیزی شایان رادیاتور قهوه ای سوخته

رادیاتورها وسایل گرمایشی هستند که دارای جنس و انواع مختلف می باشند. جنس رادیاتور بر اساس نوع استفاده ممکن است فلز،چدن،آلومینیوم یا فولاد باشد. حرارت دهی رادیاتور به صورت تابشی انجام می شود و این حرارت را از آبگرم بدست می آورد. از انواع رادیاتورها می توانیم به رادیاتورهای پنلی،رادیاتورهای آلومینیومی،رادیاتور شیشه ای،رادیاتور حوله خشک کن،رادیاتور قرنیزی و رادیاتور فولادی. رادیاتورها همانند دیگر وسایل سرمایشی و گرمایشی موجود،دارای ظرفیت های مختلف می باشند که شما می توانید با توجه به متراژ خانه ظرفیت مورد نظر را خریداری فرمایید.

قرنیز چیست؟

 

قرنیز نواری از سنگ،چوب یا پلاستیک و یا بتن و سیمان بوده که درپایین دیوار و در امتداد آن نصب میشود. قرنیز عموما نسبت به دیوار برجسته تر بوده و مهمترین وظیفه آن محافظت از نازک کاری دیوار در برابر صدمات ناشی از برخورد اسباب و اثاثیه و جلوگیری از نفوذ مستفیم رطوبت و آب از کف به دیوار می باشد.

 

شرکت نقش جهان از این طراحی در راستای هدف گرمایشی  محیط استفاده کرده به گونه ای که هم به عنوان عنصری تزیینی و هم به عنوان تاسیسات گرمایشی در ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول شامل چند قسمت است: رادیاتور،اتصالات، بست و روکش که از جنس آلومینیوم در طرح های متنوع برای هماهنگی با محیط طراحی شده است.

 

تاریخچه رادیاتورهای قرنیزی

 

این نوع رادیاتور ابتکاری از کشور انگلستان بوده است که مکمل سیستم گرمایش از کف و رادیاتور های معمولی است. امروزه این سیستم توسط شرکت نقش جهان به صورت اصلاح شده بر اساس اقلیم وآب و هوای ایران به تولید میرسد. در حال حاضر با اجرا و بهره برداری بیش از صدها پروژه در حد انتظار و رضایت مشتریان بوده است.

 

چرا رادیاتور های قرنیزی بهتر از رادیاتور های دیواری عمل می کنند؟


رادیاتورهای قرنیزی از ارتفاع پایین در هر طرف محیط را گرم کرده و با گرم کردن توده هوا در ناحیع محدود اطراف خودش و گردش طبیعی آن عمل می کند،نقاط کور با دمای پایین و نقاط گرم تر از معمول وجود نخواهد داشت. همچنین با الگوی توزیع یکنواخت دمایی در رادیاتورهای قرنیزی، دمای یک اتاق سرد در عرض 25 الی 40 دقیقه به حد مطلوب میرسد، یعنی با سرعتی بیش از رادیاتورهای معمولی. دیگر اینکه سیستم های گرمایشی از هر لحاظی دارای عیوبی خاص و غیر قابل جبران و اصلاح است اما این سیستم گرمایشی از لحاظ فنی تکمیل شده و از لحاظ بهداشتی کاملا ایمن است.

 

درسیستم رادیاتور های معمولی هوا ابتدا گرم و سبک شده و به سمت سقف حرکت میکند و با جایگزینی هوای خنک تر و سنگین تر چرخش طبیعی هوا ایجاد میشود،بنابراین رادیاتورهای معمولی ابتدا سقف و 30 درصد بالایی اتاف را که نیازی به گرم کردن آن وجود ندارد گرم میکند. گرمای ایجاد شده توسط رادیاتور معمولی سبب ایجاد نقاط گرم و سرد غیر ضروری در اتاق میگردد. علاوه بر این در دمای معمولی به دلیل عدم گرایش کافی هوا و عدم وجود انرژی کافی جهت ایجاد سیرکولاسیون طبیعی در اتاق(پدیده micro climate) فقط فضای کوچک اطراف خود را گرم میکنند. رادیاتورها با افزایش سطح تبادل حرارتی، راحتی و آرامش سیسان گرمایش از کف را در سیستم های دمای پایین ایجاد میکنند گرمایش یک اتاق سرد تا رسیدن به دمای ایده آل با استفاده از سیستم گرمایش از کف به بیش از 9 ساعت زمان نیاز دارد!

 

 

مزیت های رادیاتور قرنیزی


• عدم جاگیری و اشغال فضا 
• حرارت مطبوع و یکنواخت محیط• کم مصرف ترین سیستم گرمایشی 
• تنوع در رنگ و هماهنگی با دکوراسیون داخلی
• کنترل سریع برای افزایش یا کاهش دمای داخلی 
• به صرفع بودن و کم هزینه تر بودن از دیگر نمونه رادیاتورها
• آسان بودن نصب قابل اجرا در ساختمان های قدیمی
• استفاده از اتصالات استاندارد و رفع مشکل نشتی نسبت به سایررادیاتورها
• کوتاه شدن مسیر های لوله کشی در سیستم رادیاتور قرنیزی نسبت به سایر سیستم های حرارت مرکزی

 

طریقه نصب و خدمات گسترده

 

رادیاتورهای قرنیزی ضمن به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی به نمای ساختمان زیبایی چشمگیری افزوده و بدون نیاز به کف سازی و یا انجام عملیات خاص ساختمانی بسیار ساده و سریع قابل نصب میباشد و بر روی کلیه سطوح همچون پلاستر، گچ و قطعات پلاستیکی و چوبی قابل نصب است.

مشخصات

برند و سازنده کالا شایان رادیاتور
وزن در هر متر 2.2kg
ارتفاع 150mm
طول شاخه 1000mm
قطر اتصالات 20mm
بازدهی حرارتی 195kcal/hr
براساس طول رادیاتور خیر
براساس نوع قرنیزی

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: رادیاتور قرنیزی شایان رادیاتور قهوه ای سوخته