نماهای بیشتر

پرگولا ترمووود 7 متری

موجود

10٬500٬000 تومان
یا

بازنگری سریع

End: 1970/01/01 00:00:00
...

 قیمت به ازای هر متر مربع 1.500.000 تومان


   -  آلاچیق پرگولا مناسب برای مکان های خاص و منحصر به فرد و فضاهای لاکچری می باشد


   - اجرای آلاچیق با طرح های خاص و مدرن


  


 

Sold By
Footwear Store
0 / 5
Contact Us

جزییات

 

پرگولا با ترمووود

 

آلاچیق و پرگولا در یک محیط مانند حیاط و بام خانه آرامشی خاص به محیط می دهد و می توان گفت در خانه ای با بام و حیاط بزرگ که در آن از پرگولا و آلاچیق با متریال چوب ترموود استفاده شده ، استفاده صحیحی از فضاهای تفریحی این خانه شده است. یک آلاچیق یا پرگولا با متریال ترمووود ،باعث ایجاد آرامش و شخصیت در محیط می شود و همچنین باعث افزایش ارزش ملک و تحسین همسایگان می شود.

 

دلایل استفاده از چوب ترمووود


 
نوع متریال چوب استفاده شده در پرگولا و آلاچیق بسیار مهم است. شما می توانید از چوب  ترمووود پاین یا ترموود اش استفاده کنید و محصولات چوبی خود را سالها در برابر نفوذ حشرات موذی ، آب باران ، تابش بیش از اندازه نور آفتاب،پوسیدگی و تغییرات آب و هوایی ایمن و مقاوم سازید. یا اینکه می توانید چوب ترمووود را کنار بگذارید و از چوب های معمولی مثل چوب روسی و نراد که پس از گذشت چند ماه ترک خورده، تغییر شکل داده، تاب برداشته و در مقابل حمله حشرات و موریانه ها آسیب جدی می بیند استفاده کنید. یکی از مهم ترین ریشه های  تولید چوب ترمووود استفاده ی آن در فضای بیرونی ساختمان است زیرا در پروسه تولید ترمووود ، از هیچگونه مواد شیمیایی استفاده نمی شود و به همین دلیل چوب ترمووود بو و رایحه ی طبیعی چوب را در خود حفظ کرده و آرامش دلنوازی به محیط می دهد.یکی از مهم ترین بخش های تولید چوب ترمو مرحله ی حرارت دیدن چوب است که باعث از بین رفتن رزین و مواد قندی می شود و  در نهایت هیچ گونه حشره ای به چوب ترمووود که به عنوان متریال در ساخت آلاچیق و پرگولا استفاده شده ، حمله نمی کند. از دیگر دلایل استفاده چوب ترموود در ساخت آلاچیق و پرگولاو کلاً محصولات چوبی خارج از خانه ثبات ابعاد و ظاهر آن در برابر تغییرات آب و هوایی و نفوذ آب است. زیرا چوب ترمووود جذب آب بسیار پایینی دارد و در نهایت هنگام بارندگی باد نمی کند و تغییر ابعاد پیدا نمی کند. دلیل بعدی استفاده از چوب ترمووود سبکی و آسانی کار کردن با آن است که دلیلی مهم در سرعت بخشیدن به کار می باشد. این نکات همه و همه گویای آن هستند که چوب ترمو بهترین متریال جهت ساخت و ساز فضای بیرونی خانه از جمله آلاچیق و پرگولا است و خریداران چوب باید به این نکته دقت کنند که بالاتر بودن قیمت چوب ترمووود نسبت به چوب معمولی دلیل بر عمر بالای آن و سازگاری کلی محصولات ترمووودی با تغییرات آب و هوایی است.

 

 مزایای ترمووود

 

* مزایای ترمووود :

 

- مقاومت بالا و طولاني در برابر سايش و شرايط جوي مختلف

- نصب آسان و سريع

- قابليت برش هلالي جهت محل هاي قوس دار

- شستشو و نگهداري آسان

- عایق حرارتی عالی

- وزن کم

- بدون تاثیر مخرب بر سلامت انسان

- بافت خالص و یکنواخت

- رنگ زیبا

- مقاوم در برابر پوسیدگی و حمله حشرات

- فاقد صمغ، خلوص و یکنواختی

 

 

 

 

 

 

شرایط نگهداری

 

اگر آلاچیق و پرگولای خانه ی شما از چوب ترمووود ساخته شده باشد، شرایط خاصی برای نگهداری آن وجود ندارد و فقط هر 5 سال یکبار آن هم برای زیبایی و تازگی بیشتر نیاز به رنگ آمیزی مخصوص چوب  ترمووود است. اگر هم از چوبی به غیر از چوب  ترمووود در ساخت آلاچیق و پرگولای خود استفاده کرده اید باید هر 5 یا 6 ماه یکبار تمامی ستون ها و بخش های مختلف آن را بررسی کنید و چوب های معیوب و پوسیده را تعویض کنید زیرا پس از گذشت چند سال آلاچیق و پرگولای شما غیر قابل استفاده می شود. 

 

 

مشخصات

برند و سازنده کالا خیر
وزن مخصوص خیر
مقاومت در برابر فشار زلزله خیر
وزن خالص خیر
ضریب خطی انبساط خیر
جذب رطوبت خیر
جذب آب خیر
مقاومت در برابر آتش خیر
میزان اسیب دیدگی در برابر آفتاب خیر
انعطاف خیر
ارتجاع خیر
کشش خیر
مقاومت در برابر فشار و ضربه خیر
مقاومت در برابر آتش خیر
مقاومت مربوط به محدوده دما خیر
پایداری رطوبتی خیر
پایداری در برابر آب خیر
ماندگاری رنگ در برابر آفتاب و رطوبت خیر
ضریب جذب صوت خیر
ضریب مقاومت گرمایی خیر
عایق رطوبتی خیر

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: پرگولا ترمووود 7 متری