نماهای بیشتر

پکیج یونیت آب خنک از ظرفیت 15 تا 80 تن پویش تهویه

موجود

با یک تماس قیمت بگیرید
021-91302330

با یک تماس قیمت بگیرید
021-91302330

یا

بازنگری سریع

End: 1970/01/01 00:00:00
...

سازگاری با شرایط مصرف کننده
تولید هوای مطبوع و تمیز در تابستان و زمستان
مناسب برای فضای آزاد و مسقف
دارای 2 سال گارنتی شرکت پویش تهویه

Sold By
Footwear Store
0 / 5
Contact Us

جزییات

پکیج یونیت اب خنک از ظرفیت 15 تا 80 تن

روفتاپ پکیج یکی دیگر از انواع سیستم های تهویه مطبوع بوده که کاربری مسکونی و تجاری دارد. نصب این سیستم در اماکن مختلف تجاری،سالن های کوچک و بزرگ و رستوران ها انجام می شود. این سیستم از ترکیب چیلر و هواساز ساخته شده و دارای عملکرد سرمایش و گرمایش می باشد. روفتاپ پکیج ها علاوه بر کاربردهای مسکونی برای اماکن تجاری و اداری بسیار کارآمد هستند. به دلیل نصب این واحدها در پشت بام دیگر نیازی به گرفتن وقت پرسنل در هنگام خرابی دستگاه نمی باشد. سرهم کردن این دستگاه به دلیل واحدهای مدولار (از پیش ساخته شده) آن بسیار آسان است،البته لازم به ذکر است روفتاپ پکیج نیاز به کانال کشی و سیم کشی نیز دارد. روفتاپ پکیج به طور کلی از سه واحد رفت،برگشت و ورود هوای تازه تشکیل می شود و در ظرفیت های 3 تا 100 تن قابل تولید هستند. (روفتاپ پکیج ها را می توانید با نام پکیج یونیت نیز بشناسید). شرکت پویش تهویه در سال 1374 با استفاده از جدیدترین و بروز ترین دستگاه های روز دنیا و کیفیتی برابر با دستگاه های تراز اول دنیا فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت پویش تهویه با تکیه بر دانش و فن آوری روز دنیا و تولید کننده انواع سیستم های تهویه مطبوع می باشد از جمله هواساز،انواع چیلر،برج خنک کن،ایرواشر،کندانسورهای آبی و هوایی،درای کولر،هیت پمپ،پکیج یونیت و تبخیرکننده دی اکسید کربن می باشد. 

پکیج یونیت آب خنک پویش تهویه جهت سازگاری با انواع محیط ها برای تهویه مناسب و مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های بارز این دستگاه میتوان به سازگاری در محیط های مسقف و یا آزاد اشاره کرد.برای استفاده از این نوع پکیج یونیت می بایست از کابل برق و لوله های آب برج خنک کننده برای شروع بهره برداری استفاده  و از اتصال کانال های رفت و برگشت هوا اطمینان حاصل کرد.
از پکیج یونیت آب خنک در فصل تابستان و زمستان جهت ساختمانهای تجاری, اداری, فروشگاه ها, رستوران ها و مساجد و کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات

برند و سازنده کالا پویش تهویه

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: پکیج یونیت آب خنک از ظرفیت 15 تا 80 تن پویش تهویه