نماهای بیشتر

کانال انتقال هوا

موجود

با یک تماس قیمت بگیرید
021-91302330

با یک تماس قیمت بگیرید
021-91302330

یا

بازنگری سریع

End: 1970/01/01 00:00:00
...

سبک ، نسوز ، بهداشتی ، زیبا

قابلیت اجرا با انعطاف پذیری بالا

طول عمر زیاد و حمل و نقل آسان 

 

Sold By
Footwear Store
0 / 5
Contact Us

جزییات

کانال انتقال هوا

کانال و دریچه هوا وسیله ای برای هدایت جریان هوای انواع سیستم های تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی به درون محیط می باشد. شما به وسیله کانال می توانید تا مسیر هوا را تا حدی تنظیم و فشار ورودی را کنترل نمایید. کانال ها دارای انواع متعددی از نظر جنس و مواد سازنده هستند مانند کانال های گالوانیزه،پیش عایق شده و کانال هوای فلکسیبل.

کانال های گالوانیزه چه هستند؟ کانال های گالوانیزه جزو اولین کانال های ساخته شده هستند و در دو نوع گرد و چهار گوش طراحی می شوند. دلیل استفاده بسیار از این مدل کانال نیز استحکام بالای آن می باشد.

کانال های پیش عایق شده: کانال های پیش عایق شده از دو ورق آلومینیومی تشکیل شده اند که بین آن ها را عایق پلی اورتان یا فنولیک قرار می دهند. از مزیت های این عایق مقاومت بالا در برابر رطوبت،ضد قارچ و باکتری،ضد حریق و عاری بودن از گازهای HCFC و CFC می باشد. این کانال حجم هوای پایینی را عبور می دهد برای همین مناسب هر دستگاهی نمی باشد و نباید از آن در فشار و هوای بالا استفاده کرد.

کانال هوای فلکسیبل: این کانال هوا مناسب برای انواع کولر آبی،داکت اسپلیت و فن کویل می باشد و می توانید از آن به جای کانال های گالوانیزه استفاده کنید. این مدل دارای انعطاف پذیری بالا،5 لایه روکش آلومینیومی و مقرون به صرفه می باشد. از کانال هوای فلکسیبل بیشتر در مناطق شرجی و دارای رطوبت بالا استفاده می شود.

(لازم به ذکر است رایج ترین و کاربردی ترین از بین این کانال ها کانال های گالوانیزه و پیش عایق شده هستند).

 

ضریب انتقال حرارتی این کانال ها 0.020 می باشد که حدود 0.25 از کانال با پشم شیشه کاملاً عایق شده است و به هیچ وجه آب در سطح خارجی آن کندانس نمی شود. به همین دلیل موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و بهینه سازی مصرف سوخت می شود. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد کانال انتقال هوا، عایق صوت است که مورد توجه کاربران می باشد.این کانال ها در کلیه ساختمانهای مسکونی، تجاری، فرودگاه ها، بیمارستان ها ، سالنهای ورزشی و کارخانجات صنایع غذایی و دارویی مورد
استفاده می باشد

 

مشخصات

برند و سازنده کالا کوهساران

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: کانال انتقال هوا