نماهای بیشتر

یونیت داخلی اسپلیت مرکزی مدل کانالی باریک گری

موجود

با یک تماس قیمت بگیرید
021-28421143

با یک تماس قیمت بگیرید
021-28421143

یا

بازنگری سریع

End: 1970/01/01 00:00:00
...

تنظیم هوشمندانه صدا
تنظیم دما جهت صرفه جویی در مصرف انرزی
طراحی منعطف و نصب آسان 
طول عمر بالا
تمیز کردن اتومات جهت تضمین یک زندگی سالم
باریک و کوچک
فن آوری ارتباط شبکهای
سیم کشی جعبه کنترل برقی
حداقل ظرفیت Btu/hr 7500 و حداکثر ظرفیت Btu/hr 24000

Sold By
Footwear Store
0 / 5
Contact Us

جزییات

یونیت داخلی اسپلیت مرکزی مدل کانالی باریک گری

سیستم های اسپلیت مرکزی VRF جزو قدیمی ترین سیستم های تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی به شمار می آیند. سیستم اسپلین مرکزی vrf ها کلا براساس عملکرد به دو نوع GHP و EHP تقسیم بندی می شوند. نیروی محرک در سیستم های GHP از گاز شهری تامین شده و در مدل EHP به وسیله الکتروموتور و از برق شهری تغذیه می کند. Vrf به معنی تغییر جریان مبرد است،یعنی مقدار جریان ورودی مبرد در هر یونیت را می توان جدا کرده و دما را نیز بصورت جدا کنترل کند. در نگهداری اسپلیت های مرکزی باید بسیار دقت کنید زیرا اجزای داخلی این سیستم بسیار حساس بوده و نقص در یک جزء باعث بروز مشکل در کل سیستم خواهد شد. اسپلیت مرکزی VRF در ظرفیت های مختلف تولید می شود و دارای انواع دیواری و سقفی،به صورت توکار و روکار می باشد. از مزایای این سیستم همانطور که قبل نیز به آن اشاره کردیم قابلبت کنترل هر یونیت به صورت جداگانه، استفاده از کمپرسور اینورتر برای کاهش مصرف تا 70 درصد، به دلیل بی صدا بودن در انواع محیط های مسکونی و اداری  وتجاری می توان از آن ها استفاده کرد. این اسپلیت ها به دلیل انعطاف پذیری در نصب مناسب برای ساختمان های متراژ بالا مانند خوابگاه ها،شرکت ها و کارخانه جات نیز می باشد و می تواند سرمایش و گرمایش یکنواختی را در کل محیط ایجاد کند. شرکت گری از شرکت های بزرگ تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع در دنیا می باشد که در سال 1991 در چین تاسیس شده است. این شرکت دارای محصولات تهویه مطبوع از قبیل انواع تهویه مطبوع مرکزی مانند داکت اسپلیت ها و تجهیزات و لوازم خانگی با قیمت مناسب و کیفیت بالا می باشد.


سیستم vrf دارای  قابلیت بازیافت گرما می باشد از این دستگاه جهت تهویه فضاهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل دارا بودن کمپرسور اینورتر راندمان بالای قابل ملاحظه ای در این دستگاه ها وجود دارد. صرفه  جویی بسیار عالی در انرژی، عملکرد دارای قابلیت اطمینان و دقت بالا، این دستگاه را از بهترین سیستم های تهویه مطبوع بین مصرف کنندگان  قرار داده است.. 
موتـور بـدون ذغـال DC دارای راندمـان بـاال در یونیـت بـکار بـرده شـده اسـت. در مقایسـه بـا موتـور معمولـی ، راندمـان آن حـدود بیـش از 30% بهبـود یافتـه اسـت. در مسـیر جریـان اواپراتـور، طراحـی بهینـه شـبیه سـازی از طریـق نـرم افـزار شـبیه سـازی سیسـتم مبـرد اتخـاذ شـده کـه ظرفیـت تبـادل حـرارت اواپراتـور را بـه مقـدار زیـادی افزایـش داده ا ست .
ضخامــت یونیــت تنهــا 200میلیمتــر و پهنــا آن 450 میلیمتــر اســت.لازم نیســت ســقف کاذب بلنــد باشــد. ایــن یونیــت مناســب اتاقهــای معمولــی میباشــد.
عناصـر بـرد نصـب جعبـه کنتـرل برقـی در دو طـرف بـرد نصـب موتـور فــن بــه ترتیــب قــرار گرفتــه انــد. بمنظــور ســهولت و کارایــی ســیم کشــی در هــردو طــرف بــرد نصــب موتــور فــن ، یــک شــکاف ســیم ضربــدری بــر روی هریــک از طرفیــن آن قــرار گرفتــه اســت. جهــت تضمیـن اثـر انتقـال سـیگنال جریـان ضعیـف ، جریانـات قـوی و ضعیـف نیـز از هـم جـدا شـده انـد.
مشخصات

برند و سازنده کالا گری
بر اساس نوع دیواری
ظرفیت سرمایشی خیر
ظرفیت گرمایشی Btu/hr خیر
کیت اینورتر دارد
متراژ تحت پوشش خیر
ابعاد (طول*ارتفاع*عرض) خیر
وزن خالص (کیلوگرم) خیر
دامنه کار (CDB) خیر
نوع انرژی مصرفی برقی
جریان نامی (آمپر) خیر
نوع برق مصرفی(فاز) خیر
عملکرد دستگاه سرمایش و گرمایش
میزان نویز فشار صدا خیر
حداکثر طول لوله کشی (متر) خیر
سایز لوله مایع رفت (inch) خیر
سایز لوله گاز برگشت (inch) خیر
حداکثر ارتفاع لوله کشی (متر) خیر
دبی جریان هوا (CFM) خیر
مبرد(گاز) خیر
سایر توضیحات خیر

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: یونیت داخلی اسپلیت مرکزی مدل کانالی باریک گری