نماهای بیشتر

پرگولا ترمووود 10 متری

موجود

15٬000٬000 تومان
یا

بازنگری سریع

End: 1970/01/01 00:00:00
...

 قیمت به ازای هر متر مربع 1.500.000 تومان


   -  آلاچیق پرگولا مناسب برای مکان های خاص و منحصر به فرد و فضاهای لاکچری می باشد


   - اجرای آلاچیق با طرح های خاص و مدرن


  


 

Sold By
Footwear Store
0 / 5
Contact Us

جزییات

 

پرگولا با ترمووود

 

آلاچیق و پرگولا در یک محیط مانند حیاط و بام خانه آرامشی خاص به محیط می دهد و می توان گفت در خانه ای با بام و حیاط بزرگ که در آن از پرگولا و آلاچیق با متریال چوب ترموود استفاده شده ، استفاده صحیحی از فضاهای تفریحی این خانه شده است. یک آلاچیق یا پرگولا با متریال ترمووود ،باعث ایجاد آرامش و شخصیت در محیط می شود و همچنین باعث افزایش ارزش ملک و تحسین همسایگان می شود.

 

دلایل استفاده از چوب ترمووود


 
نوع متریال چوب استفاده شده در پرگولا و آلاچیق بسیار مهم است. شما می توانید از چوب  ترمووود پاین یا ترموود اش استفاده کنید و محصولات چوبی خود را سالها در برابر نفوذ حشرات موذی ، آب باران ، تابش بیش از اندازه نور آفتاب،پوسیدگی و تغییرات آب و هوایی ایمن و مقاوم سازید. یا اینکه می توانید چوب ترمووود را کنار بگذارید و از چوب های معمولی مثل چوب روسی و نراد که پس از گذشت چند ماه ترک خورده، تغییر شکل داده، تاب برداشته و در مقابل حمله حشرات و موریانه ها آسیب جدی می بیند استفاده کنید. یکی از مهم ترین ریشه های  تولید چوب ترمووود استفاده ی آن در فضای بیرونی ساختمان است زیرا در پروسه تولید ترمووود ، از هیچگونه مواد شیمیایی استفاده نمی شود و به همین دلیل چوب ترمووود بو و رایحه ی طبیعی چوب را در خود حفظ کرده و آرامش دلنوازی به محیط می دهد.یکی از مهم ترین بخش های تولید چوب ترمو مرحله ی حرارت دیدن چوب است که باعث از بین رفتن رزین و مواد قندی می شود و  در نهایت هیچ گونه حشره ای به چوب ترمووود که به عنوان متریال در ساخت آلاچیق و پرگولا استفاده شده ، حمله نمی کند. از دیگر دلایل استفاده چوب ترموود در ساخت آلاچیق و پرگولاو کلاً محصولات چوبی خارج از خانه ثبات ابعاد و ظاهر آن در برابر تغییرات آب و هوایی و نفوذ آب است. زیرا چوب ترمووود جذب آب بسیار پایینی دارد و در نهایت هنگام بارندگی باد نمی کند و تغییر ابعاد پیدا نمی کند. دلیل بعدی استفاده از چوب ترمووود سبکی و آسانی کار کردن با آن است که دلیلی مهم در سرعت بخشیدن به کار می باشد. این نکات همه و همه گویای آن هستند که چوب ترمو بهترین متریال جهت ساخت و ساز فضای بیرونی خانه از جمله آلاچیق و پرگولا است و خریداران چوب باید به این نکته دقت کنند که بالاتر بودن قیمت چوب ترمووود نسبت به چوب معمولی دلیل بر عمر بالای آن و سازگاری کلی محصولات ترمووودی با تغییرات آب و هوایی است.

 

 مزایای ترمووود

 

* مزایای ترمووود :

 

- مقاومت بالا و طولاني در برابر سايش و شرايط جوي مختلف

- نصب آسان و سريع

- قابليت برش هلالي جهت محل هاي قوس دار

- شستشو و نگهداري آسان

- عایق حرارتی عالی

- وزن کم

- بدون تاثیر مخرب بر سلامت انسان

- بافت خالص و یکنواخت

- رنگ زیبا

- مقاوم در برابر پوسیدگی و حمله حشرات

- فاقد صمغ، خلوص و یکنواختی

 

 

 

 

 

 

شرایط نگهداری

 

اگر آلاچیق و پرگولای خانه ی شما از چوب ترمووود ساخته شده باشد، شرایط خاصی برای نگهداری آن وجود ندارد و فقط هر 5 سال یکبار آن هم برای زیبایی و تازگی بیشتر نیاز به رنگ آمیزی مخصوص چوب  ترمووود است. اگر هم از چوبی به غیر از چوب  ترمووود در ساخت آلاچیق و پرگولای خود استفاده کرده اید باید هر 5 یا 6 ماه یکبار تمامی ستون ها و بخش های مختلف آن را بررسی کنید و چوب های معیوب و پوسیده را تعویض کنید زیرا پس از گذشت چند سال آلاچیق و پرگولای شما غیر قابل استفاده می شود. 

 

 

مشخصات

برند و سازنده کالا N/A
وزن مخصوص N/A
مقاومت در برابر فشار زلزله N/A
وزن خالص N/A
ضریب خطی انبساط N/A
جذب رطوبت N/A
جذب آب N/A
مقاومت در برابر آتش N/A
میزان اسیب دیدگی در برابر آفتاب N/A
انعطاف N/A
ارتجاع N/A
کشش N/A
مقاومت در برابر فشار و ضربه N/A
مقاومت در برابر آتش N/A
مقاومت مربوط به محدوده دما N/A
پایداری رطوبتی N/A
پایداری در برابر آب N/A
ماندگاری رنگ در برابر آفتاب و رطوبت N/A
ضریب جذب صوت N/A
ضریب مقاومت گرمایی N/A
عایق رطوبتی N/A

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: پرگولا ترمووود 10 متری