عملکرد سیستم های تهویه مطبوع مجهز به Wi-Fi از طریق تلفن یا تبلت های هوشمند شما قابل کنترل است. کنترل وسایل خانه از طریق فناوری هوشمند برای آسانتر کردن زندگی ما طراحی شده است. با استفاده از این مزایای علاوه بر صرفه جویی در وقت و افزایش راحتی می توانیم هر کجا و در هر موقع سیستم تهویه مطبوع خود را کنترل نماییم. این فناوری می تواند باعث کاهش استفاده از انرژی و افزایش بهره وری در این سیستم ها شود. از کنترل وای فای می توان برای خنک کردن خانه قبل از بازگشت از کار یا تعطیلات استفاده کرد. به جای اینکه محدود به تنظیم آب و هوای خانه خود از طریق کنترل دیواری یا از راه دور باشید ، می توانید هر اتاق را به راحتی با یک دستگاه با اتصال Wi-Fi تنظیم کنید.

یکی از این سیستم ها AirTouch است. این سیستم کنترل با خانواده های شلوغ در ذهن ساخته شده است و به شما امکان می دهد توزیع هوا را در هر اتاق مورد نظر خود تنظیم کنید. این یعنی 10٪ افزایش برای حداکثر بهره وری کار می کند. این بدان معنی است که تمام خانواده شما می توانند راحت باشند ، حتی اگر همزمان در اتاق ها یا سطوح مختلف خانه باشند و انواع مختلفی از جریان هوا را ترجیح دهند. همه بدون نیاز به آنجا بودن.

سیستم های تهویه مطبوع مجهز به wi fi چه هستند-air touch-یابان

مزایای سیستم ها تهویه مطبوع Wi Fi

_آن را تنظیم کنید و بروید: از طریق یک دستگاه Wi-Fi می توانید تهویه مطبوع خود را برای روشن کردن در زمان های مشخص برنامه ریزی کنید ، که مخصوصاً هنگام مراجعه به خانه بعد از یک روز به شدت گرم است. این اطلاعات می تواند در دستگاه یا برنامه شما ذخیره شود تا به طور روزانه تکرار شود.

_جریان های فردی: یک سیستم تهویه مطبوع مجهز به Wi-Fi علاوه بر کنترل دما می تواند نوع جریان وارد شده به مناطق مختلف ساختمان را نیز کنترل کند و امکان راحتی بیشتری به شما بدهد.

_سیستم تهویه مطبوع مجهز به Wi-Fi و دارا بودن کنترل چندین واحد در خانه به این معنی است که شما می توانید زمانی که از اتاقی استفاده نمی کنید آن را تنظیم کرده تا فقط اتاق هایی که به آن ها نیاز دارید خنک شوند.

_در صورت بروز آب و هوای غیر مترقبه می توانید سریعا کنترل دستگاه را تغییر داده و با شرایط هماهنگ کنید.

_ سیستم کنترل Wi-Fi در سیستم عامل های مختلف مانند Android و iPhone قابل استفاده هستند.

مقالات مرتبط دیگر:

بهترین سیستم گرمایشی برای منزل

بازده انرژی در وسایل گرمایشی و سرمایشی

فناوری های جدیدی در اسپلیت ها