در هنگام بروز طوفان شدید و رعد و برق ممکن در صورت ایمن نبودن خانه صدماتی به آن وارد شود،اما این تنها چیزی نیست که باید در هنگام آب و هوای بد نگرانش بود. رعد و برق و صاعقه باعث افزایش انرژی نوسانات در سیستم های تهویه مطبوع شما خواهد شد. شما می توانید با خرید یک سری محافظ برای وسایل الکتریکی و سرمایشی و گرمایشی،خیال خود را بابت بروز این نوسانات راحت کنید. اما مشکل اصلی زمانی است که می فهمید تهویه مطبوع شما کار نمی کند،در این مواقع شما به این فکر می کنید که تهویه مطبوع به تعمیر و نگهداری احتیاج داشته دارد و حتی ممکن است ندانید سیستم تان تحت تاثیر این افزایش قدرت قرار گرفته است.

تاثیر نوسانات بر تهویه مطبوع-خرید آنلانین کولر-یابان

مقدار این نوسانات در سیستم های تهویه مطبوع یا افزایش قدرت می تواند داخلی یا خارجی باشد و عوامل مختلفی در بروز این اتفاق نقش خواهند داشت،مانند:

_عوامل طبیعی مانند طوفان و رعد و برق

_خطوط برق متراکم

_قطع برق

_سیم کشی های معیوب در ساختمان

_قدیمی یا خراب بودن قطعات الکتریکی سیستم

_روشن و خاموش شدن وسایل بزرگ

_مشکل در سیستم برق کشی

اکثر صاحب خانه ها فکر می کنند که با نصب محافظ برای سیستم های تهویه مطبوع می توانند از تاثیر این نوسانات بر سیستم جلوگیری کنند،اما این محافظ ها تنها برای وسایل کوچکتر الکترونیکی و رایانه ها پاسخگوست. این محافظ ها برای رفع نوسان در دیگ های بخار و بخاری و سیستم های تهویه مطبوع مناسب نیستند.

محافظت از تهویه مطبوع های خانگی

برای محافظت در برابر نوسانات در سیستم های تهویه مطبوع می توانید از محافظ های مخصوص کولر استفاده کنید،این محافظ ها توانایی محافظت از انواع سیستم های HVAC را دارا هستند.

جهت تعیین ظرفیت و خرید انواع سیستم های تهویه مطبوع می توانید به سایت مجموعه یابان مراجعه و با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 مقالات مرتبط دیگر:

نکاتی درباره نصب تهویه مطبوع جدید