کولر آبی سلولزی از جدیدترین مدل های کولر آبی می باشد که با سایر مدل های پوشالی در حال رقابت است. در کولر آبی سلولزی به جای پوشال از پدهای سلولزی استفاده شده که کیفیت و طول عمر بالاتری نسبت به پوشال دارند. فرق استفاده از کولر آبی های سلولزی و  پوشالی در این است که به کار بردن پوشال در کولر آبی پوشالی،بدلیل بافت نامتراکم می تواند شما را دچار بیماری هایی مانند آسم آلرژی کرده یا آن ها را تشدید کند،همچنین امکان رشد باکتری در پوشال به دلیل رطوبت وجود خواهد داشت. کولر آبی پوشالی در صورت خشک ماندن پوشال ها قادر به خنک کنندگی بالا نبوده که این یکی از عوامل کارایی پایین این مدل نسبت به کولر آبی سلولزی می باشد.

در کولر آبی های سلولزی با توجه به حذف پوشال و استفاده از پد سلولزی به جای آن،از تجمع رطوبت و باکتری در قسمت های مختلف جلوگیری کرده و رطوبت بطور یکسان به تمام نقاط خواهد رسید.

خرید کولر آبی سلولزی-یابان

قیمت کولر آبی سلولزی-کولر آبی پوشالی-یابان

پد سلولزی چیست؟

پد سلولزی ورقه های نازک موج دار و منسجمی هستند که توانایی جذب بالای رطوبت را دارند. همانطور که گفته شد این پدها طول عمر بالاتری نسبت به پوشال دارند و بسیار مقاوم هستند.

پد سلولزی چیست-پد سلولزی کولر آبی-یابان

چرا کولر آبی سلولزی بخریم؟

_پد سلولزی بکار رفته در این کولر،بدلیل سطح یکنواخت و منسجم راندمان خنک کنندگی بالاتری خواهد داشت.

_این پدهای سلولزی دارای جذب آب بالا و طول عمر بیشتری نسبت به پوشال هستند.

_جلوگیری از انتقال باکتری و آلاینده ها

_مصرف انرژی پایین

معایب کولر آبی سلولزی

_قیمت کولر آبی سلولزی نسبت به کولر آبی پوشالی بالاتر می باشد،اما دیگر نیازی به تعویض سالانه پد سلولزی نخواهد بود.

جهت خرید آنلاین انواع سیستم های سرمایشی و گرمایشی،تهویه مطبوع و دکوراسیون می توانید به سایت مجموعه یابان مراجعه کرده و با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 مقالات مرتبط دیگر:

نکاتی که در زمان خرید کولر آبی باید به آن توجه داشت