نکاتی که باید هنگام خرید لوستر باید به آن توجه داشته باشید

زمانی که شما اقدام به خرید لوستر برای خانه یا محل کار خود می کنید نکته ای که قابل توجه است،اینست که بدانید لوستری که انتخاب می کنید منعکس کننده سبک شخصی و شخصیت شماست. مواردی که باید به آنها توجه داشت:

_چه میزان نور برای فضای خود نیاز دارید

باید در نظر داشته باشید که به چه میزان نوری احتیاج دارید،اگر نوری برای مطالعه و کار لازم دارید لوستر برای شما گزینه مناسبی نیست زیرا بیشتر جنبه زیبایی داشته و نوری ملایم را بر فضا حاکم می کند. برای رسیدن به روشنایی مطلوب تر میتوان لوستر را با منابع نوری دیگری ترکیب کرد.

لوستر-خرید لوستر-دکوراسیون-انواع لوستر-قیمت لوستر-ارتفاع لوستر-لوستر مدل-لوستر برنزی-لوستر استیل-لوستر چوبی-یابان-فروش آنلاین

_اندازه لوستر متناسب با اتاق و ابعاد خانه باشد

اندازه ای که برای لوستر خود در نظر میگیرید بسیار مهم است زیرا اگر لوستری برای فضای شما کوچک باشد تصویر چشم نوازی ندارد و فقط دور ریختن هزینه است. اگر اندازه لوستر بزرگتر از  فضا باشد نیز اشتباه است زیرا بسیار جلب توجه می کند. بهترین کار این است که اندازه لوستر را متناسب با فضای خود انتخاب کنید نه کوچکتر و نه بزرگتر.

_ارتفاع لوستر چقدر باشد

برای انتخاب لوستر با اندازه مناسب باید طول و عرض اتاق را اندازه بگیرید و با هم جمع کنید. اندازه ها را با فوت میگیرند که هر فوت معادل 30 سانتی متر است،سپس جمع آنرا به اینچ تغییر دهید. عدد بدست آمده بهترین اندازه برای لوستر شما می باشد. اگر سقف شما کوتاه باشد لوستر های سقفی و اگر سقف شما بلند باشد لوسترهای آویزدار بهترین گزینه ها هستند.

_سبک خاص خود را در نظر بگیرید

لوستر را متناسب با سبک خود انتخاب کنید لوستر ها در انواع کلاسیک،تیفانی،روستیک،ویکتوریا،لوستر های مدرن،لوسترهای سنتی و صنعتی.

جنس لوستر : لوسترها در جنس های متفاوتی ساخته میشوند که شامل لوستر چوبی،لوستر برنزی و لوستر استیل می باشد.

لوستر-لوستر برنزی-انواع لوستر-قیمت لوستر-قیمت لوستر برنزی-مزایا لوستر برنزی-یابان-فروش آنلاین

_بدانید که لوستری که انتخاب می کنید فضای خانه شما را تعریف می کند

_مراقبت و تمیز کردن لوستر برای شما آسان باشد