شست و شوی شیمیایی کندانسور چیست؟

شستشوی شیمیایی یا همان گرگرفتگی شیمیایی زمانی انجام می شود که با شستشو و تمیز کردن معمول قطعات تهویه مطبوع ، مشکلی که با آن روبرو هستید حل نمی شود. برخی از دلایل رایج برای شست و شوی شیمیایی کندانسور وجود دارد که عبارتند از:

_هوا به کندی خنک می شود

_از کندانسور بوی بد به مشام می رسد

_نشت آب در یونیت

_قدیمی بودن یونیت و تمیز نبودن آن

در طول شستشوی شیمیایی چه اتفاقی می افتد؟

در ابتدا، سیستم تهویه مطبوع شما کاملاً از هم جدا میشود. اینکار را به این دلیل انجام می دهیم که بتوانیم هر قسمت از واحد را به طور جداگانه با ماده شیمیایی تمیز کنیم. سپس هر قسمت را در ماده شیمیایی غوطه ور می کنیم تا تمام آلودگی های جمع شده در طول سال ها ، مانند باکتری های موجود در هوا ، گرد و غبار و خاک ، حل شود. لوله ها و زهکشی را نیز می توانید با محلول پاک کنید تا مطمئن شوید همه چیز تمیز است. معمولا برای تهویه مطبوع ما در سال یک بار شست و شوی شیمیایی کندانسور را پیشنهاد می دهیم.

اگر در بهار شست و شو با ماده شیمیایی را انجام دهید و با آوردن یک حرفه ای سرویس قسمت های دیگر را نیز انجام دهید به شما قول می دهیم که تهویه مطبوع شما مانند دستگاهی جدید کار کند. این نگهداری ها به طور معمول شامل بررسی ترموستات، سطح مبرد و در صورت نیاز آن را شارژ آن می باشد.

مزایای شسشت و شوی کندانسور با ماده شیمیایی

هنگامی که تهویه مطبوع شما یک شستشوی شیمیایی کندانسور داشته باشد، قطعاً بعد از آن متوجه تفاوت خواهید شد. هرچه مسائل اولیه داشته باشید حل خواهد شد. شما با یک سیستم خنک کننده تمیز روبرو هستید که بسیار بیشتر یادآور روزهای اولیه آن است.

شست و شوی کندانسور-سرویس تهویه مطبوع-خرید آنلاین-یابان

_ شما خواهید دید که تمام قطعات به درستی کار می کنند. اگر قطعاتی وجود داشته باشد که به خوبی کار نمی کردند، از آنجا که برای اینکار تمامی واحد از هم جدا می شود، می توان آن را تشخیص داد. این به جلوگیری از مسائل آینده نیز کمک می کند.

_ بهبود کیفیت هوای داخلی. تمیز کردن شیمیایی گرد و غبار و آلودگی را از بین می برد بنابراین کمتر می تواند فیلتر شما را مسدود کند. همانطور که می دانید یک فیلتر هوای تمیز، باعث تمیزتر شدن هوای خانه می شود. همانطور که یک فیلتر هوای کثیف و مسدود شده، هوای کثیف را به گردش در می آورد و کیفیت هوای داخلی نامناسب و مشکلات احتمالی تنفسی را برای شما ایجاد می کند.

_در صورت بروز نشتی مشکل حل خواهد شد.

_سیستمی با بازدهی و کارآمدی بالا می تواند هزینه های برق مصرفی را تا حد قابل توجهی کاهش دهد. زیرا وقتی سیستم تهویه مطبوع شما تمیز است ، همه چیز روانتر و کارآمدتر کار می کند و مانع مصرف کردن انرژی بیشتر برای خنک کنندگی می شود. می توانید با هزینه کمتر راحتی یکسانی را در خانه داشته باشید.

بازدهی بالا در سیستم های تهویه مطبوع-خرید کولر قیمت مناسب-خرید آنلاین تاسیسات-یابان

جهت خرید آنلاین انواع سیستم های تهویه مطبوع، مصالح ساختمانی، دکوراسیون و تجهیزات فضای باز می توانید به سایت مجموعه یابان مراجعه و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.