در هنگام سرد شدن خانه در فصل زمستان،توجه ما سریعا متوجه بخاری شده و فکر می کنیم بخاری گرما را از دست می دهد. اما در اغلب موارد مشکل از نشتی در کانال های کولر می باشد. آیا می دانستید که 30 درصد هوای گرم شما می تواند بوسیله مجاری هوا هدر رود؟ راه تشخیص اینکه مشکل از مجاری تهویه مطبوع است یا بخاری می توانیم به سادگی پیدا کنیم زیرا هر کدام مشکلات مشخصی دارند. روش های زیادی برای بررسی نشتی مجاری هوا وجود دارد. اگر مشکل از دست دادن گرما از مجاری هوا باشد،شما با گزینه های زیر مواجه می شوید:

بررسی فیزیکی مجاری هوا

بررسی فیزیکی کانال کولر می تواند به شما در پیدا کردن نشتی کمک کند. با بررسی چشمی از مجاری که دسترسی به آن ها ممکن است،میشود ترک،نشت،جدایی یا شکستگی را مشاهده کرد. در صورت مشاهده یکی از این موارد،لازم است برای رفع مشکل از یک متخصص کمک بخواهید.

کانال کولر-بررسی کانال کولر-مشکل در مجاری هوا-دلیل سرمای خانه در فصل زمستان-کولر-تهویه مطبوع-قیمت کولر-کولر قیمت مناسب-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی

قبض های نجومی

قبض های نجومی ممکن است زمانی برای شما بیایند که بخاری یا رادیاتور خود را تازه تعویض کرده و از کارایی آن اطمینان دارید. در این مواقع نیز احتمال اینکه عامل نشتی در کانال کولر باشد وجود دارد. گاهی اوقات نشتی ها به سادگی قابل مشاهده نیستند،اما میتوان از طریق انرژی خوبی که به هدر می دهند آن ها را شناسایی کرد. 

شما می توانید با تعمیر،آب بندی و عایق کانال کولر شاهد تغییر قابل ملاحظه در سیستم گرمایشی خود باشید. البته این کار نه تنها در زمستان بلکه در فصل تابستان نیز،باعث می شود کولر شما هوای خنک را راحت تر منتقل کرده و آن را از دست ندهد.

کانال کولر-بررسی کانال کولر-آب بندی کانال کولر-عایق کولر-عایق-مشکل در مجاری هوا-دلیل سرمای خانه در فصل زمستان-کولر-تهویه مطبوع-قیمت کولر-کولر قیمت مناسب-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی