سیستم های سرمایشی و گرمایشی تقریبا 50 درصد هزینه های منزل را به خود اختصاص می دهد. به همین خاطر صرفه جویی در این هزینه ها اولویت اصلی اکثر افراد می باشد. صاحب خانه ها همیشه به دنبال سیستمی هستند که هزینه های انرژی را به حداقل برساند.

چطور می شود هزینه انرژی مصرفی خود را کم کنید؟

در حال حاضر انواع مختلف کولرها در بازار وجود دارد و انتخاب تهویه مطبوع مناسب بدون مشورت با مشاورین حرفه ای،کار سختی خواهد بود. همیشه باید در نظر داشته باشید که در کنار صرفه جویی در هزینه ها بهترین روش را برای گرم کردن و خنک کردن منزل خود استفاده کنید. کولر پنجره ای دستگاهی با انرژی است که به کاهش هزینه های شما نیز کمک می کند.

کولر پنجره ای چیست؟

کولر پنجره ای از ساده ترین نوع سیستم های تهویه مطبوع می باشند. همانطور که از نام آن ها پیداست،درون محفظه مخصوص در پنجره نصب می شوند. کولر پنجره ای شامل اجزای خارجی مانند: کندانسور،موتور فن ،فن پروانه ای و کمپرسور است. اجزای داخلی کولر شامل کویل خنک کننده،فن هواگیر،پانل بهره برداری و قاب زه کشی به همراه لوله های مویرگی می باشد.

کولر-کولر پنجره ای-کولر پنجره ای چیست-انواع کولر-مزایای کولر پنجره ای-مصرف برق کولر پنجره ای-تهویه مطبوع-خرید کولر پنجره ای-خرید آنلاین کولر-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی

کولر-کولر پنجره ای-کولر پنجره ای چیست-انواع کولر-مزایای کولر پنجره ای-مصرف برق کولر پنجره ای-تهویه مطبوع-خرید کولر پنجره ای-خرید آنلاین کولر-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی

آیا کولرهای پنجره ای برق زیادی مصرف می کنند؟

آیا کولرهای پنجره ای برق زیادی مصرف می کنند؟ جواب خیر است. همانطور که قبلا اشاره کردیم کولر پنجره ای جزو کارآمدترین سیستم های تهویه مطبوع است که انرژی الکتریکی زیادی مصرف نمی کند.

کولرهای پنجره ای چطور مصرف برق را کاهش می دهند؟

تایمر خودکار:

تایمر خودکار به شما این امکان را می دهد تا زمان روشن و خاموش شدن دستگاه را تنظیم کنید. به این طریق در صورت نبود کسی در منزل یا عدم دسترسی،کولر در زمان مقرر خاموش شده و انرژی اضافی مصرف نمی شود. مدل های بالا تر این کولرها دارای تایمر پیشرفته تری هستند که تقریبا دستگاه را به طور مستقل کنترل می کند و تا جای ممکن در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.

پایین نگه داشتن مصرف انرژی(بهره وری انرژی):

پایین نگه داشتن مصرف انرژی(بهره وری انرژی)،در کنار مقرون بصرفه بودن،از مزایای اصلی کولرهای پنجره ای می باشد. کولر پنجره ای معمولی تقریبا بین 500 تا 1440 وات برق مصرف می کند،در حالی که اسپلیت و داکت اسپلیت ها در اندازه متوسط خود 3500 وات انرژی مصرف می کنند. البته داکت اسپلیت،برخلاف کولرهای پنجره ای تمام خانه را خنک می کنند. واحدهای تهویه مطبوع پنجره ای تنها برای سرمایش طراحی شده اند، به همین دلیل است که می توانند نسبت به برخی اسپلیت ها و داکت اسپلیت ها بهتر عمل کنند.

نصب کولر مناسب یکی از بزرگترین سرمایه گذاری هاییست که برای خانه خود می توانید انجام دهید. این کولر با تمام مزایایی که دارد،نصب آن می تواند برای صاحب خانه چالشی را ایجاد کند. این کولرها نیاز به تهویه مناسب برای خنک کردن دارند. کولرها مارک ها و مدل های متنوعی دارند و بهتر است که هنگام خرید از کارشناسان در این زمینه کمک بگیرید. کارشناسان مجموعه یابان می توانند راهنمای شما جهت خریدی مطمئن باشند.

کولر-کولر پنجره ای-کولر پنجره ای چیست-انواع کولر-مزایای کولر پنجره ای-مصرف برق کولر پنجره ای-تهویه مطبوع-خرید کولر پنجره ای-خرید آنلاین کولر-نصب کولر-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی