اگر تعطیلات امسال را می خواهید به مسافرت بروید،حتما یادتان باشد که تهویه مطبوع خود را برای تعطیلات تابستانی آماده کنید. با یک سری بررسی ها قبل از رفتن به مسافرت می توانید از صدمات وارده به سیستم خنک کننده خود جلوگیری کنید.

تنظیمات ترموستات

تنظیمات ترموستات به صورت WI-FI در زمانی که برای مدتی می خواهید در خارج از خانه باشید بسیار بدردتان می خورد. در زمانی که به تعطیلات می روید شاید نگران تهویه مطبوع خود باشید که در اثر گرما خراب نشود. می توانید وقتی در خانه هستید آن را در دمای بالاتری تنظیم کنید تا گل و گیاهان و کولر از گرما بیش از حد خراب نشوند. اگر ترموستات شما دارای تنظیمات از راه دور باشد این مشکل برای شما حل می شود و می توانید با دور بودن از منزل نیز سیستم خنک کننده خود را کنترل کنید.

تنظیمات ترموستات-بررسی اسپلیت-کولر-تنظیمات کولر-خرید کولر-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی

بررسی اسپلیت

بررسی اسپلیت ها و سیستم های تهویه مطبوع خود را هیچگاه فراموش نکنید. سیستم های تهویه مطبوع می توانند خیلی زودتر از زمان خود خراب شوند. به همین دلیل خوبه که شخصی را برای سر زدن به خانه و حیوانات و گیاهان خود در نظر بگیرید. اگر در مواقع اضطراری مشکلی برای خانه یا وسایل الکترونیکی شما پیش آمد،تکنسینی برای بررسی آن بیاورد.

نشتی کندانسور

نشتی کندانسور یکی از مواردی است که ممکن است برای خنک کننده شما بوجود بیاید. قبل از ترک کردن خانه برای تعطیلات تابستانی،حتما اطراف کندانسور (یونیت خارجی) را چک کنید. گاهی اوقات ممکن است شل شدن پیچ ها یا خرابی در لوله ها باعث نشتی و آسیب دیدن محیط اطراف خود شود.

نشتی کندانسور-تنظیمات تهویه مطبوع-کولر-خرید کولر-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی

نگهداری های پیشگیرانه

نگهداری های پیشگیرانه بهترین کاری است که می توانید برای جلوگیری از خرابی های بزرگتر خنک کننده خود انجام دهید. شما می توانید قبل از رفتن فیلتر هوا را تنظیم کرده و برنامه های مراقبت پیشگیرانه را بر روی دستگاه خود تنظیم کنید.

مقالات مرتبط دیگر:

استفاده بهتر از کولر در فصل تابستان