قبل از اینکه بخواهیم به انتخاب های مختلف برای انواع باربیکیو بپردازیم ، شما باید عوامل مهمی را که در انتخاب باربیکیو تأثیر می گذارد بدانید. این عوامل شامل:

_چه نوع غذایی می خواهید بپزید؟

اولین مورد درباره انتخاب نوع باربیکیو به میزان فضای مورد نیاز شما بستگی دارد. اگر می خواهید از باربیکیوتان برای گریل کردن مقدار زیادی گوشت و غیره استفاده کنید، احتمالاً به دنبال یک باربیکیوی ذغالی هستید. برخی ترجیح می دهند گوشت به سبک "کم و آهسته" پخت شود. ویژگی پخت و پز دو منطقه ای برای چنین افرادی ایده آل است.

در سمت مقابل ، باربیکیو های بزرگ با سوخت گاز فضای کافی دارند. اگر بیشتر به استیک ، ماهی ، همبرگر و قلمه مرغ علاقه مند باشید و به نتیجه سریع نیاز دارید ، چنین باربیکیویی انتخاب خوبی خواهد بود. آنها توجه کمتری را طلب می کنند و پخت شان سریع تر است. با این حال ، شما باید از آن عطر و طعم دودی طبیعی که زغال چوب برای شما ارائه می دهد ، با تمام مزایای ذکر شده در بالا چشم پوشی کنید.

باربیکیو-باربیکیو ذغالی-یابان

_ شرایط آب و هوایی در منطقه شما

اگر در مکانی با دمای متوسط ​​و شرایط مناسب اقامت داشته باشید ، آب و هوا زیاد مورد توجه نیست. با این حال ، اگر منطقه شما با درجه حرارت بسیار کم و شرایط برفی باشد، هنگام تصمیم گیری برای خرید باید دقت کنید که باربیکیو عایق بندی مناسبی داشته باشد. انتخاب باربیکیو نامناسب نه تنها باعث عایق بندی می شود بلکه برای جبران این کار نیز باید مقدار زیادی سوخت مصرف می کنید. علاوه بر این ، ساختار کلی بدنه منقل باید با استفاده از مواد سخت برای مقابله با دمای شدید و جلوگیری از زنگ زدگی ساخته شود.

باربیکیو عایق شده-انواع باربیکیو-خرید آنلاین باربیکیو-یابان

_اندازه باربیکیو

اگر تنها برای دو نفر غذا درست می کنید ، گریل های کوچک برای شما مناسب هستند. با این حال ، اگر باربیکیوی شما نتواند در زمان مهمانی ها غذای بیشتری را آماده کند مهمان های شما گرسنه خواهند ماند. اگر دوست دارید به طور منظم به سرگرمی بپردازید و بسیاری از برنامه ها و مهمانی ها را برگزار کنید ، به یک باربیکیوی بزرگ نیاز خواهید داشت.

مزیتی که باربیکیوهای بزرگ برای شما دارند این است که، می توانید در زمان پختن گوشت بزرگ ، زمان زیادی را صرفه جویی کنید. فضای کم در باربیکیو های کوچکتر بسیار آزار دهنده است و شما را مجبور می کند ساعت ها وقت خود را با دستکاری کردن در غذا صرف کنید ، در حالی که تمام کاری که می خواهید انجام دهید این است که غذای خود طبخ کرده و لذت ببرید.

اندازه باربیکیو-خرید باربیکیو-قیمت باربیکیو-یابان

_ابزارهای جانبی

به عنوان یک مبتدی ، شما باید کار خود را با اصول اولیه شروع کنید و با رشد مهارت های کباب کردن ، گزینه های خود را افزایش دهید. خرید چندین باربیکیو به منظور داشتن ابزارهای مختلف تنها اتلاف پول و زمان است.پس در نظر داشته باشید که با یک باربیکیوی چند منظوره با کیفیت بالا و تعدادی ابزارهای جانبی نیازهایتان را برطرف کنید و تمامی مهارت های آشپزی خود را نشان دهید.

کباب پزهای مدرن بسیاری پیدا خواهید کرد که می توانند با استفاده از ابزارهای جدید، گزینه های مختلف پخت و پز را در اختیار شما قرار دهند. به عنوان مثال ، محلی برای طبخ پیتزا.

جهت خرید انواع باربیکیو،شومینه و آتشدان می توانید به سایت مجموعه یابان مراجعه و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 مقالات مرتبط دیگر:

تاثیر شومینه بر گرمایش منزل