بازده انرژی و هزینه ها

در هنگام خرید سیستم های سرمایشی و گرمایشی،سیستمی را انتخاب کنید که از همه نظر برای شما بهترین بوده و نیاز های سرمایشی و گرمایشی خانه شما را برطرف کند.

شما باید در ابتدا مقدار هزینه ای که می خواهید برای خرید کولر خود صرف کنید مشخص کنید. اما هیچگاه به دلیل کمبود بودجه سراغ سیستم های ارزان قیمت و بدون گارانتی نروید،زیرا این سیستم ها معمولا بعدها هزینه های زیادی برای تعمیر و نگهداری صرف خواهند کرد. اما می توانید از مراکز فروش معتبر سیستم هایی ارزان تر با کیفیت بالا خریداری کنید. می دانید که هر چه کیفیت بالاتر رود،راندمان انرژی نیز بالا خواهد رفت. قیمت محصولات نیز با توجه به کیفیت شان بالا خواهد رفت. اگر کولر یا سیستم داکت اسپلیت که خریداری کردید قیمت بالایی داشت می توانید مطمئن باشید که با گذشت زمان هزینه خود را پرداخت خواهد کرد.

_در خرید سیستم تهویه مطبوع مناسب بسیار دقت کنید زیرا کیفیت هوا اولین فاکتور برای سلامتی و رفاه حال شماست.

_در هنگام نصب تهویه مطبوع به مناطقی توجه کنید که امکان خنک سازی دارند.

_قبل از نصب کولر سعی کنید یک منطقه سایه دار برای کندانسور پیدا کنید،زیرا اگر کندانسور (یونیت خارجی) را در منطقه ای قرار دهید که بیش از حد در معرض نور و گرما باشد باعث بالارفتن دمای کندانسور می شود و به آن آسیب می رساند.

_جریان هوای کندانسور به هیچ عنوان نباید مسدود شود،پس مطمئن باشید که اطراف یونیت خارجی چیزی باعث مسدود شدن جریان هوای کندانسور نشود. در این صورت است که می توانید بهترین بازده انرژی را از کولر یا سیستم گرمایشی خود داشته باشید.

محل قرارگیری کندانسور-نصب کندانسور-یابان

_نصب سیستم های سرمایشی و گرمایشی مناسب به منزله یک سرمایه گذاری برای خانه شما به حساب می آیند و در هنگام فروش می توانند بر ارزش آن بیفزایند.

اندازه و ساختار خانه

در هنگام انتخاب سیستم تهویه مطبوع حتما اندازه و ساختار خانه خود را در نظر داشته باشید. سیستمی را انتخاب کنید که کارایی،راحتی و ماندگاری را به شما می دهد و با چیدمان خانه شما مطابقت دارد.

خرید کولر-کولر مناسب با چیدمان خانه-یابان

کیفیت هوای داخلی

این مهم است که شما قادر به تنظیم جریان هوا باشید ، بنابراین شناختن سیستم صحیح دستگاه های کنترل کیفیت هوا نیز مهم است.

محل نصب سیستم

دانستن اینکه چه منطقه ای از خانه برای نصب کولر و تجهیزات آن مناسب می باشد بسیار مهم است و به بازدهی سیستم شما کمک می کند.

ظرفیت یا اندازه سیستم

برای تعیین ظرفیت باید بدانید که به طور معمول چند نفر در خانه رفت و آمد دارند و با توجه به متراژ خانه و کارشناسی شده تعیین ظرفیت کنید. تعیین ظرفیت مناسب شما را مطمئن می کند که واحدی که نصب شده کوچک تر یا بزرگ تر برای فضای شما نمی باشد.

نصب مطمئن

در هنگام نصب دستگاه اتصالات را بررسی کنید تا در آینده دستگاه دچار نشت و مشکلات دیگر نشود.