ایمنی

سیستم های گرمایشی مانند بخاری و انواع شومینه، با سوختن سوخت گرما تولید می کنند. برای حفظ راندمان و ایمنی سیستم، باید فرآیند احتراق دقیق باشد. ترک ها و نشتی های موجود در سیستم گرمایشی می توانند مونواکسید کربن را در هوا منتشر کرده و به سطح خطرناک برسانند. بررسی مبدل حرارتی، مشعل گاز و کالیبراسیون دریچه گاز برای عملکرد سیستم بسیار مهم است. بررسی ایمنی سیستم ها یکی از مهم ترین دلایلی است که شما را به سرویس سالانه تشویق می کند.

ایمنی سیستم های گرمایشی-بررسی سالانه برای حفظ ایمنی-یابان

جریان هوای مناسب برای سیستم

جریان هوای کافی برای عملکرد مناسب سیستم گرمایشی شما مهم است. در حین تنظیم کوره، تکنسین سیستم گرمایشی شما را بررسی می کند تا از جریان مناسب هوا اطمینان حاصل کند. جریان هوای کم یا اضافه می تواند فشار اضافی را روی کوره ایجاد کند و منجر به تعمیرات اضافی و کوتاه شدن عمر سیستم گرمایشی شما شود.

بهبود راندمان انرژی

بهبود راندمان انرژی کاری است که سرویس سالانه برای شما انجام می دهد. تنظیم سیستم های گرمایشی شامل تمیز کردن و بازرسی مشعل کوره و مبدل حرارتی است. علاوه بر اطمینان از عملکرد ایمن، این کار باعث می شود بخاری شما با بالاترین راندمان کار کند.  زمانی که بخاری شما با بالاترین بازده انرژی خود کار کند هزینه های گرمایشی نیز کمتر خواهند بود.

بازده انرژی در سیستم های گرمایشی-بهبود بازده انرژی-یابان

جلوگیری از تعمیرات اضطراری

معمولا در هر زمستان، تماس های اضطراری زیادی از طرف صاحبخانه ها برای تعمیرات اضطراری بخاری و سیستم های گرمایشی دریافت می شود که می توان با نگهداری منظم از آن ها جلوگیری کرد. علاوه بر تمیز کردن و تعویض فیلتر که باعث حفظ کار کوره شما می شود، تنظیمات سیستم می تواند مشکلات احتمالی را قبل از تبدیل شدن به تعمیرات اصلی مشخص کند.

گارانتی دستگاه را حفظ می کند

اگر نگهداری سالانه سیستم انجام نگیرد ممکن است سیستم شما گارانتی خود را از دست بدهد. زیرا برخی از تولید کنندگان اعتبار گارانتی را در صورتی که به طور مرتب نگهداری شود ارائه می دهند. تنظیم سالانه سیستم می تواند این نیاز را برآورده و ضمانت شما را حفظ کند.

 

_سرویس سالانه برای شما مزیت های مهم دیگری هم دارد. این امر باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد و شما را از تعمیرات ناگهانی حفظ خواهد کرد، به خصوص در مواقع اضطراری که بیشتر شرکتهای گرمایشی و سرمایشی در شلوغ ترین آنها هستند.

جهت خرید آنلاین انواع سیستم های سرمایشی و گرمایشی خانگی و صنعتی، می توانید به سایت مجموعه یابان مراجعه و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.