ابزارهایی هستند که شما نمیتوانید کاربرد آنها را در زندگی روزمره خود نادیده بگیرید. این ابزارها در جعبه ابزار بیشتر خانه ها یافت میشود. از آنجا که ابزارهای دستی تنوع بالایی دارند ما فهرستی از کارآمدترین آن ها را برایتان تهیه کرده ایم:

چکش

چکش یک ابزار بسیار کاربردی در جعبه ابزار می باشد. با چکش می توانید هر چیزی را بکشید،بکوبید یا بشکنید. در این بین چکش های پنجه ای بیشترین کارایی را دارند،شما با یک طرف آن می توانید میخ ها و اشیا را بیرون کشیده و با طرف دیگر اشیا را بکوبید. نکته دیگری که در هنگام خرید چکش باید به آن دقت کنید کیفیت چکش است و اگر بابت یک چکش باکیفیت هزینه بالایی صرف کنید،مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد.

چکش-خرید آنلاین ابزارآلات

متر اندازه گیری

یک متر اندازه گیری جمع و جور می تواند یکی از بهترین وسایل جعبه ابزار شما باشد. شما با متر راحت اندازه گیری های دقیق را انجام داده و کار را اصولی انجام دهید. در هنگام خرید متر اندازه گیری باید به ابعاد آن توجه کنید که به راحتی در جیبتان جای بگیرد و حمل آسانی داشته باشد. متر اندازه گیری یکی ابزارهای دستی است که برای همه خانه ها کاربرد دارد.

متر اندازه گیری-انواع ابزارآلات

انبردست ها

انبردست قدرتمندترین ابزار در جعبه ابزار شما می باشد. انبردست های کارآمد به طور عمده 5 نوع هستند. سیم چین،سیم چین کله گاوی،دم باریک،انبردست همه کاره و انبر کلاغی در این دسته قرار می گیرند. این انبردست ها هر کدام عملکرد ویژه ای داشته،قابل تنظیم هستند و بسیار دقیق عمل می کنند.

انواع انبردست-خرید انبردست

انواع پیچ گوشتی

یکی از رایج ترین ابزارهای دستی می باشند که معمولا برای تعمیرات لوازم برقی و باز کردن لوازم خانگی از آن استفاده می شود. پیچ گوشتی ها دارای ابعاد و اشکال مختلف هستند و داشتن یک مجموعه از آن ها می تواند شما را در خیلی از موارد همراهی کند.

انواع پیچ گوشتی-خرید پیچ گوشتی

دریل

دریل یک ابزار تخریب برای خرد کردن کاشی،دیوار،گچ،آسفالت و غیره می باشد که نیازی به قدرت بالا از طرف شما نداشته و خود دستگاه قدرت و انرژی را افزایش داده و منتقل می کند. این دستگاه می تواند نقش یک چکش با فشاری فوق العاده را نیز برای شما بازی کند. دریل ها انواع مختلفی دارند شامل دریل های دستی برای کارهای کوچکی مانند سوراخ کردن دیوار تا دریل های قوی تر که قادر هستند آسفالت را نیز جدا کنند و شما می توانید بسته به کاربری ای که دارید نوع مناسب را انتخاب کنید.

دریل-انواع دریل

چراغ قوه

چراغ قوه برای دسترسی شما به تاریک ترین نقاط و پیدا کردن ابزار ریزی که به طور تصادفی از دستتان می افتد بسیار کارآمد است. یک چراغ قوه خوب باعث ایجاد نور روشن و کانون توجه متمرکز قدرتمند در فاصله پرتو 200 متر می شود.

چراغ قوه

ست آچار

آچارها مناسب برای کار با پیچ و مهره هستند و در کل دو نوع دارند آچار قابل تنظیم و غیرقابل تنظیم. اما این ابزار مناسب برای کسانی است که به طور مرتب مشغول کارهایی مانند تعمیرات هستند. بهترین نوع آچار آچاری است که از جنس فولاد کربن بوده و دارای روکش ضد زنگ باشد.

ست آچار

اره دستی

شما چه یک نجار ماهر باشید و چه تنها کسی که عاشق کار اره کاری است،داشتن یک اره دستی در مجموعه ابزارآلاتتان لازم و ضروری است. کتر کردن با این اره های دستی مهارت آن چنانی نمیخواهد و تنها نیازمند تمرین است. این مدل اره های دستی نیز دارای دو نوع هستند که یک مدل تیغه آن بصورت ثابت بوده و در نوع دیگر می توانید تیغ آنرا تعویض نمایید.

اره دستی

نردبان

نردبان ابزاری مفید برای دسترسی شما به نقاط بالاتر،تعویض لامپ ها و رنگ آمیزی دیوارها می باشد. نردبان ها نیز در بازار دارای انواع مختلفی هستند نردبان های دو طرفه،نردبان های تاشو،کوتاه و بلند. بهترین نوع نردبان برای شما نردبانی است که دارای پله های پهن و پایه های لاستیکی باشد که جلوی لغزش را بگیرد.

نردبان

کاتر

کاتر یک ابزار خانگی رایج می باشد که برای برش انواع وسایل استفاده می شود و به دلیل اینکه تیغه آن درون محفظه بوده بسیار وسیله ایمنی است. کاتر را می توانید یک چاقوی جیبی کاربردی در نظر بگیرید.

کاتر

 

جهت خرید آنلاین انواع ابزارآلات ، تاسیسات ، مصالح ساختمانی و دکوراسیون به سایت مجموعه یابان مراجعه و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.