با شروع تابستان و افزایش دما شما به سیستم های خنک کننده احتیاج پیدا خواهید کرد. از هر نوع کولری (کولر آبی،اسپلیت و کولر گازی،داکت اسپلیت و ...) که استفاده می کنید،باید مطمئن شوید که می تواند گرما را کنترل کند. اگر قصد خرید کولر دارید،مطمئن شوید که ظرفیت کولر،مناسب با خانه شماست. شما احتمالا به دنبال قدرتمندترین،مجهزترین و بزرگ ترین کولر در بازار برای خرید می روید،اما این ایده درستی برای خرید سیستم های خنک کننده نیست. وقتی صحبت از سیستم تهویه مطبوع میشود،ظرفیت یا همان اندازه آن اهمیت زیادی پیدا می کند.

چرا ظرفیت کولر می تواند بر خانه تاثیر بگذارد؟

مشکل با ظرفیت های بالای کولر

مشکل با ظرفیت های بالای کولر این است که در متراژهای نامناسب،ناکارآمد هستند. اگر شما فکر می کنید که کولر بزرگ برای خنک نگه داشتن خانه بهتر است و مطمئنا خانه شما را سریعتر خنک می کند،اشتباه می کنید. بدلیل اینکه بازده انرژی کولر از طریق چرخه کار طولانی اتفاق می افتد. وقتی کولر برای خانه بزرگ باشد قبل از کامل شدن چرخه خنک کنندگی خانه را خنک می کند که این کار به دوچرخه سواری کوتاه معروف است. این امر نه تنها کاملا ناکارآمد است،بلکه فشار زیادی به دستگاه شما وارد می کند که در نهایت باعث خرابی،تعمیرات و بالطبع هزینه اضافی برای شما می شود. وقتی این اتفاق می افتد تنها راه،تعویض کولر با کولر مناسب می باشد که بسیار گران تمام می شود. برای همین انتخاب ظرفیت کولر مناسب خانه در ابتدا مهم است.

کولر-ظرفیت کولر-ظرفیت مناسب کولر-خرید کولر-خرید آنلاین کولر-کولر مناسب خانه-خرید کولر مناسب-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی

کولرهای کوچک تر از متراژ خانه

کولرهای کوچک تر از متراژ خانه،همانطور که می توانید حدس بزنید قادر به خنک کردن واحد شما نمی باشند. انتخاب کولر کوچکتر باعث می شود تا کولر سخت تر از حد معمول کار کند که در این صورت باید انتظار افزایش هزینه ی برق را داشته باشید. جدا از اینها یک کولر کوچک نمی تواند در روزهای گرم تابستان براحتی خانه را خنک نگه دارد و مشکل ساز می شود.

کولر-ظرفیت کولر-ظرفیت مناسب کولر-خرید کولر-خرید آنلاین کولر-کولر مناسب خانه-خرید کولر مناسب-کولر ظرفیت پایین-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی

چگونه کولر با ظرفیت مناسب انتخاب کنیم؟

برای اینکار شما حتما باید با یک کارشناس حرفه ای در این زمینه مشورت کنید. متخصصین این زمینه قادر هستند با بررسی های دقیق بهترین سیستم را از نظر ظرفیت و کیفیت به شما پیشنهاد دهند. با تعیین ظرفیت مناسب می توانید مطمئن باشید کولرتان تا سال های سال،کارآمد و موثر عمل می کند.

اگر در زمینه تعیین ظرفیت کولر و انتخاب محصول مناسب،از نظر کیفیت و کارایی نیاز به مشاوره دارید،با کارشناسان ما در مجموعه یابان تماس حاصل فرمایید.