اسپلیت کاستی یکی از انواع اسپلیت ها می باشد و در دسته تاسیسات تهویه مطبوع قرار می گیرد. اسپلیت های کاستی دارای قابلیت سرمایشی و گرمایشی هستند و برای تهویه مطبوع در اماکن بزرگ استفاده می شوند. تفاوت این اسپلیت با سایر اسپلیت ها،در پنل داخلی آن هاست. قیمت اسپلیت کاستی نسبت به اسپلیت های دیواری گرانتر بوده و با توجه به ظرفیت مورد نظر،قیمت آن متغیر می باشد.

قیمت اسپلیت کاستی-اسپلیت کاستی-خرید آنلاین-یابان

عملکرد اسپلیت کاستی

عملکرد اسپلیت کاستی مشابه اسپلیت های دیواری می باشد اما از نظر ظاهری تفاوت های زیادی با اسپلیت های معمولی دارند. اسپلیت های کاستی از دو یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده اند. نصب اسپلیت کاستی بصورت توکار می باشد و درون سقف کاذب قرار می گیرد. این دو یونیت بوسیله لوله های مسی به یکدیگر مرتبط می شوند. جریان باد در این اسپلیت نیز با اسپلیت دیواری متفاوت است،پرتاب باد اسپلیت کاستی به گونه ایست که تمام نقاط محیط در معرض هوای مطبوع قرار می گیرند. اسپلیت کاستی دارای ریموت کنترل می باشد برای تنظیم باد و سرعت و غیره. اجزای تشکیل دهنده اسپلیت شامل کمپرسور،کندانسور،اواپراتور و شیر انبساط هستند.

نصب اسپلیت کاستی-خرید آنلاین-یابان-عملکرد اسپلیت کاستی

انواع اسپلیت کاستی

اسپلیت کاستی دارای دو مدل اینورتر و معمولی بوده و پرتاب باد یک طرفه و چهار طرفه هستند. جریان برق مصرفی اسپلیت کاستی بصورت تکفاز و سه فاز بوده و دارای ظرفیت های مختلف می باشد که مناسب برای مکان های تجاری،اداری و موسسه ها هستند.

مزایای اسپلیت کاستی

مجهز به فیلتر تصفیه هوا می باشند که کیفیت هوای داخلی را تضمین می کند

با تغییر دمای هوا سرعت خود را بطور خودکار تغییر می دهد

اندازه جمع و جور و ایده آل و نصب آسان

حالت خود عیب یابی دارند

دارای پمپ تخلیه آب هستند

توزیع هوا بطور یکدست در محیط

بازدهی بالا

نکاتی که هنگام خرید اسپلیت کاستی باید به آن توجه کنید

_اگر میخواهید اسپلیت را در طبقات بالایی ساختمان استفاده کنید بدلیل تابش بیشتر نور خورشید باید ظرفیت های بالاتری انتخاب کنید.

_در تعیین ظرفیت برای اسپلیت کاستی باید آب و هوای شهر خود را نیز در نظر بگیرید.

_به برق مصرفی دستگاه توجه کرده و ببینید که تکفاز است یا سه فاز و شما به کدام احتیاج دارید؟

شما می توانید با مراجعه به سایت مجموعه یابان انواع اسپلیت های کاستی با امکانات مختلف را در طیف گسترده مشاهده و قیمت آنها را مقایسه کنید. همچنین با تماس با کارشناسان ما می توانید از مشاوره برای انتخاب اسپلیت مورد نیاز خود بهره مند شوید.