_الزامات راجب سیستم های تهویه مطبوع خود را بدانید

ظرفیت های سرمایش و گرمایش در سیستم های تهویه مطبوع تجاری و صنعتی با سیستم تهویه مطبوع مسکونی متفاوت است. سیستم های تهویه مطبوع تجاری-صنعتی با توجه به ظرفیتشان به دو دسته طبقه بندی می شوند:

1-سیستم تهویه مطبوع مخصوص دفاتر متوسط

2-سیستم تهویه مطبوع مناسب ساختمان ها و کارخانه های بزرگ

_ظرفیت مورد نیاز خود را متناسب با استفاده تعیین کنید

برخلاف سیستم های تهویه مطبوع مسکونی،در انتخاب سیستم تهویه مطبوع برای مصارف تجاری و صنعتی به نوع اتاق و اندازه آن توجه می کنند. بعنوان مثال شرایط مورد نیاز تهویه مطبوع برای یک دفتر با یک آشپزخانه با وجود اینکه دارای موقعیت یکسانی نیز باشند متفاوت است. برای نمونه بعضی از این اماکن را نام میبریم:

دفترکار: تجهیزات دفتری باعث افزایش دما شده و مای کلی محیط را بالا می برند.

فروشگاه ها: فروشگاه ها نیاز به ظرفیتی اضافی برای جبران گرمایی که از طریق درها و پنجره ها از دست می رود دارند.

رستوران ها: در رستوران ها باید سیستم تهویه و تجهیزات رستوران در نظر گرفته شود.

سالن های زیبایی و باشگاه ها: در سالن هایی که مشتریان برای مدت زمان طولانی در آن قرار می گیرند باید جریان هوا و جهت باد از یک سیستم تهویه مطبوع به دقت محاسبه شود.

انواع سیستم های تهویه مطبوع تجاری

سیستم تهویه مطبوع تجاری و صنعتی در مدل های مختلفی ارائه می شود و شما باید با در نظر گرفتن کاربری محیط،محل نصب سیستم ها و غیره از یک مشاور متخصص برای اینکار کمک بگیرید.

سیستم تهویه مطبوع دفاتر و فروشگاه ها

برای دفاتر و فروشگاه ها از انواع اسپلیت (تک اسپلیت ها) که دارای دو یونیت داخلی و بیرونی هستند. این اسپلیت ها در انواع مختلف موجود می باشند که شما می توانید با توجه به شرایط محیط خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. نوع دیگری که برای این مکان ها کارایی دارد داکت اسپلیت ها (چند اسپلیت) هستند. این سیستم ها برای فضاهای بازی که بیش از یک واحد داخلی دارند مناسب است و انتخاب مناسبی برای ساختمان های کوچک و بزرگ است. این مدل داکت اسپلیت ها که دارای کانال های متعدد هستند در مدل های مختلفی عرضه می شوند و برای انواع محیط های کسب و کار مناسب هستند. از آنجایی که این سیستم ها دارای یک یونیت خارجی هستند برای ساختمان هایی با فضای محدود در بیرون بسیار مناسب هستند.

اسپلیت-کولرگازی-انواع اسپلیت-کاربرد اسپلیت-قیمت اسپلیت-فروش اسپلیت-اسپلیت چیست-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی

تهویه مطبوع-انواع سیستم تهویه مطبوع-اسپلیت-داکت اسپلیت-کاربرد داکت اسپلیت-قیمت داکت اسپلیت-انواع داکت اسپلیت-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی

سیستم های تهویه مطبوع کارخانجات

سیستم های تهویه مطبوع VRF برخلاف سیستم های معمولی،دارای کمپرسورهای اینورتر هستند که برای تامین سرعت متغیر موتور و جریان مبرد متغیر هستند. این سیستم ها قادر به تامین سرمایش و گرمایش بصورت همزمان هستند و دارای 50 درصد صرفه جویی نسبت به سیستم های دیگر می باشند. سیستم تهویه مطبوع VRF مناسب ساختمان های تجاری و کارخانجات متوسط تا بزرگ میباشد.

vrf system-سیستم وی آر اف-سیستم VRF-سیستم تهویه مطبوع صنعتی-سیستم تهویه مطبوع-تهویه مطبوع-قیمت سیستم VRF-انواع سیستم تهویه مطبوع کارخانجات-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی