منبع حرارت منابع گرمایشی بهتری هستند

بهترین روش برای گرم کردن خانه و اتاق ها استفاده از شومینه گازی می باشد. استفاده از شومینه های مدرن گازی می تواند تا 38000BTU  بسوزاند که گرمای آن برای بزرگترین اتاق ها هم کافی می باشد. همچنین برخی مدل های شومینه گازی دارای دمنده هایی برای گردش گرما هستند که گرما را به گوشه و کنار خانه منتقل می کنند.

زیبایی ظاهری و مدرن

در ساخت شومینه گازی از عناصر تزیینی متعددی استفاده می شود از جمله تراشه های شیشه ای و سنگ هایی که در پشت شیشه قرار می دهند. این ترکیبات مدرن و زیبا در شومینه های گازی جلوه بی نظیری را به خانه شما می بخشد. این شومینه با ایجاد شعله های طبیعی و بدون دردسر،فضایی آرمش بخش را برای شما فراهم می کند. شومینه گازی این قابلیت را دارد که در خانه و همچنین در بیرون از خانه نصب و استفاده گردد.

 شومینه-انواع شومینه-شومینه گازی-شومینه گازی مدرن-شومینه الکلی-قیمت شومینه-خرید شومینه گازی-فروش شومینه-سبک شومینه-دکوراسیون-یابان-فروش آنلاین

گرما و شعله فوری

روشن کردن شومینه های چوبی سنتی کاری سخت و وقت گیر است. اما در شومینه گازی تنها با فشار یک سوئیچ یا دکمه می توانید آن را روشن کنید. با نصب شومینه گازی زمان کمتری را صرف شعله ور کردن شعله های آتش می کنید و می توانید زمان بیشتری از شعله آن لذت ببرید.

شومینه-انواع شومینه-شومینه گازی-قیمت شومینه گازی-خرید شومینه گازی-فروش شومینه-سبک شومینه-دکوراسیون-یابان-فروش آنلاین