هزینه خرید و نصب کولر گازی متفاوت است. قیمت نصب کولر گازی های معمولی در مقایسه با کولر گازی های بزرگتر با نصب پیچیده کمتر می باشد. نکاتی وجود دارد که به شما در کاهش هزینه های نصب کولر کمک می کند.

سیستم های تهویه مطبوع متفاوت هستند

خرید کولر گازی با خرید ماشین یکسان نیست. کولر گازی ها در انواع و ظرفیت های متفاوت تولید می شوند و شما باید با توجه به خانه خود کولر گازی ای با طراحی،نصب،تنظیم دقیق با مجرای خانه و ظرفیت متناسب انتخاب کنید. کیفیت کولر گازی ها با توجه به جنس قطعات آنها متفاوت می باشد،پس بهتر است سیستم خود را از فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر خریداری کنید تا از کیفیت آن مطمئن باشید.

انتخاب تکنسین حرفه ای

نصب کولر گازی،اسپلیت،شومینه و تمامی وسایل سرمایشی و گرمایشی بسیار اهمیت دارد. اگر نصب دستگاه بطور صحیح انجام نشود باعث هدر رفتن انرژی،هزینه های اضافی برق و نصب دوباره و خطراتی برای شما خواهد شد.

نصب صحیح کولر-خرید آنلاین کولر-یابان

تکنسین حرفه ای چه خصوصیاتی دارد؟

_داشتن ابزار مناسب،منیفولدهای دیجیتال،تراز سنج و سایر وسایل لازم و ضروری.

نصب کولر گازی-خرید کولر گازی-خرید آنلاین-وسایل نصب کولر-یابان

_تجربه داشته و آموزش های لازم را دیده باشد.

_اندازه گیر دستی برای اندازه گیری سیستم شما.

_بررسی کامل مجرای هوای کولر گازی.

_فرآیند راه اندازی مناسب برای بهینه سازی و تنظیم دقیق اسپلیت و کولر گازی.

_لازم نیست که مشخصات دستگاه خود را برای تکنسین حرفه ای توضیح دهید.

_دارای مجوز های لازم و بیمه نامه هستند یا خیر؟

_رضایت مشتریان از نصب کولر.

چه عواملی بر قیمت نصب موثر هستند؟

_مدل کولر گازی. کولر گازی هایی با راندمان بالاتر هزینه نصب بیشتری دارند اما در طی زمان هزینه نصب خود را پرداخت می کنند. این واحدها آرامتر و دارای ویژگی های اضافی هستند که صد در صد هزینه بیشتری نیز خواهند داشت.

مدل کولر گازی-خرید آنلاین-یابان

_ظرفیت مناسب کولر گازی. تعین ظرفیت کولر گازی را به کارشناسان مربوطه بسپارید،زیرا در صورت انتخاب ظرفیت نامناسب مجبور به تعویض سیستم خود خواهید شد.

ظرفیت کولر گازی-خرید کولر گازی-یابان

_تولید کولر گازی نکته مهمی برای انتخاب کولر گازی مناسب است. اکثر تولید کنندگان خطوط پایه،میانی و لوکس دارند،بنابراین تولیدکنندگان قیمت گذاری را با توجه به این عوامل تعین می کنند. بهتر است که سیستمی مورد تایید پیمانکار و فروشگاه مورد اطمینان و با پشتیبانی مطمئن را خریداری کنید.

_لوازم نصب برای هر سیستمی متفاوت است. شاید سیستم شما دارای لوازم گرانتر یا پیشرفته تری مانند ترموستات و غیره باشد.

_زمانی که برای راه اندازی طول می کشد مهم است. فرآیند راه اندازی شامل تنظیم سطح مبرد و سرعت دمنده تاثیر زیادی بر عملکرد کولر شما خواهد داشت. همچنین اگر کولر گازی خود را در فصل زمستان نصب می کنید اطمینان حاصل کنید که تکنسین در یک روز گرم نیز برای تنظیم دقیق آن باز می گردد.

همانطور که گفته شد عوامل زیادی در تعین قیمت نصب کولر گازی و اسپلیت ها نقش دارند. از تکنسینی که برای نصب سیستم خود انتخاب می کنید بخواهید تا تمامی هزینه ها را تخمین زده و ببنید که آیا متناسب با بودجه شما هست یا خیر!

مقالات مرتبط دیگر:

راهنمای خرید کولر کارآمد