سلامت هوای داخل خانه و محیط کار بسیار اهمیت دارد،اگر کیفیت هوای داخل خانه پایین باشد بستری میشود برای بیماری های تنفسی و تشدید آلرژی ها. استفاده از دستگاه های تصفیه هوا به ایجاد هوایی تمیزتر و سالم تر کمک میکند. این دستگاه ها علاه بر بالابردن کیفیت هوا گرد و غبار و میکروب ها را نیز  از بین خواهد برد. از اینرو هنگام خرید دستگاه تصفیه هوا ابتدا به این سوالات پاسخ دهید:

_به دستگاه تصفیه هوا با چه اندازه ای نیاز دارید؟

 دستگاه تصفیه هوا را باید متناسب با اندازه اتاق خود تهیه نمایید. دستگاه های تصفیه هوا در هر سایزی برای هر متراژی موجود هسستند.  اگر مورد مصرف برا بیماران مبتلا به آسم باشد باید به تعداد دفعاتی که دستگاه تصفیه هوا را در عرض یک ساعت انجام میدهد نیز توجه کنید. برای بیماران آسمی 4 مرتبه تغییر هوا در ساعت میتواند هوا را تمیز کرده و باکتری ها را از بین ببرد.

تصفیه هوا-دستگاه تصفیه هوا-قیمت دستگاه تصفیه هوا-دستگاه تصفیه هوا کجا قرار بگیرد-نگهداری دستگاه تصفیه هوا-انواع تصفیه هوا-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی

_دستگاه تصفیه هوا چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بعد از اینکه نوع و اندازه دستگاه را انتخاب کردید باید در نظر داشته باشید که آیا میخواهید دستگاهتان ویژگی خاصی داشته باشد یا خیر! از ویژگی هایی که میتوانید برای دستگاه تصفیه هوای خود در نظر بگیرید میتوان به:

صرفه جویی در مصرف انرژی

مجهز به wifi باشد تا بتوانید آنرا از طریق موبایل کنترل کنید

مجهز به شاخص هایی که کیفیت هوا را نمایش میدهند

نشانگر تغییر فیلتر،چرخ های کاستور،دسته هایی برای تحرک آسان و سرعت فن از دیگر ویژگی های انتخابیست.

_دستگاه تصفیه هوا را کجا قرار دهیم؟

بهترین حالت اینست که دستگاه را در اتاق خواب خود قرار دهید،زیرا زمان بیشتری را در آنجا میگذرانید. دستگاه های تصفیه هوای قابل حمل مناسب برای تصفیه هوا در یک اتاق هستند و برای تصفیه هوا در طیف وسیع نیاز به چند دستگاه خواهید داشت.

تصفیه هوا-دستگاه تصفیه هوا-قیمت دستگاه تصفیه هوا-دستگاه تصفیه هوا کجا قرار بگیرد-نگهداری دستگاه تصفیه هوا-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی

_دستگاه تصفیه هوا به چه میزان نگهداری نیاز دارند؟

فیلترهایی که در این دستگاه ها بکار رفته باید بعد از مدتی تعویض شوند. فیلترها دارای دو مدل میباشند فیلترهای هپا که تقریبا سالی یکبار نیاز به تعویض دارند،فیلترهای کربن که 6 ماهی یکبار باید شسته شوند و پیش فیلترها که سه ماه یکبار باید شسته شوند.

بعضی از انواع دستگاه های تصفیه هوا مانند دستگاه های ضدعفونی کننده هوا و ماوراء بنفش که برای از بین بردن حساسیت و میکروب ها استفاده میشود نیازی به تعویض فیلتر ندارند.

در کل تاثیرات دستگاه تصفیه هوا بر سلامتی و بالابردن کیفیت هوای تنفسی برای شماست. اگر هنوز درباره دستگاه های تصفیه هوا و کاربرد آنها سوالی دارید میتوانید با کارشناسان ما در یابان تماس بگیرید.