در هنگام طراحی اتاق روشن سازی فضا یک چالش مهم است. شما می توانید از نقاشی سقف تا لایه بندی لوازم جانبی ، ما نکاتی که می تواند به روشنایی اتاق ها کمک کند را گردآوری کردیم تا به شما کمک کنیم نور محیط را افزایش دهید.

1_اضافه کردن تابلوهای رنگارنگ

شما می توانید اتاق های تاریک خود را با اضافه کردن تابلوهای رنگارنگ و پر جنب و جوش به دکوراسیون،باعث افزایش روحیه و ظاهر فضا شوید. به عنوان مثال یک تابلوی

تابلو در دکوراسیون داخلی-یابان

2_استفاده از لوسترهای کریستالی

لوسترهای کریستالی همیشه در دکوراسیون محبوب و زیبا هستند. این لوسترها علاوه بر زیبایی می توانند نور لامپ،خورشید و غیره را براحتی در کل خانه منعکس کنند،مخصوصا وقتی فضای شما دارای پنجره های بزرگ و زیاد باشد.

لوسترهای کریستالی در دکوراسیون-یابان

3_استفاده از رنگ های روشن

یک ترفند امتحان شده و واقعی برای روشن تر شدن فضای تاریک، پر کردن آن با رنگ های خورشید مانند قرمز ، زرد و نارنجی است. شما می توانید دیوارهای اتاق را با این رنگ ها پوشانده و روشن تر کنید.

رنگ های روشن در دکوراسیون-یابان

4_سقف های آبی رنگ

آسمان آبی جهان را درخشان می کند. با طراحی نقاشی سقف آبی روشن، می توانید علاوه بر روشن کردن فضا ارتفاع سقف را نیز افزایش دهید.

سقف آبی در دکوراسیون-یابان

5_ استفاده از کاغذ دیواری

استفاده از کاغذ دیواری با پالت های رنگ جسورانه، می تواند فضای بی روح و خشک اتاق را بسیار انرژی ببخشد و آن را روشن تر جلوه دهد.

استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون-یابان

6_استفاده از رنگ های باشکوه

یکی از بهترین راه ها برای وارد کردن نور بیشتر به اتاق ، رنگی با براقیت بالا است و یک سقف مکان مناسبی برای آزمایش این انتخاب طراحی است. یک سقف براق می تواند نور را به خوبی منعکس کند ، و یک عنصر غیر منتظره را به اتاق اضافه می کند. شما می توانید از وسایل استیل با رنگ های براق نیز برای روشنایی بیشتر استفاده کنید.

رنگ های باشکوه در دکوراسیون-یابان

7_کفپوش های روشن

هنگامی که فضای خانه شما کوچک باشد احتیاج به نور بیشتری خواهید داشت، بهتر است کفپوش های چوبی سبک را برای روشن تر کردن اتاق انتخاب کنید. به خصوص در اتاق های شلوغ، رنگ کف روشن و سبک بسیار مناسب است.

کفپوش در دکوراسیون-دکوراسیون داخلی-یابان

8_فرش های بزرگ

فرش بزرگ و رنگارنگ تنها راهی برای تعریف یک منطقه خاص در یک خانه نیست. استفاده از فرش های بزرگ و رنگی می تواند به دکوراسیون منزل شما شخصیت و زیبایی شناسی ببخشد.

فرش در دکوراسیون-دکوراسیون داخلی-یابان

9_استفاده از آینه

آینه به عنوان یک سطح بازتابنده نور می تواند مقدار نور خورشید را دو برابر کند. استفاده از آینه های کوچک و بزرگ در نزدیک پنجره ها می تواند باعث درخشان شدن یک فضای تاریک شود.

استفاده از آینه در دکوراسیون-خرید آنلاین دکوراسیون-یابان

مقالات مرتبط دیگر:

کدام کفپوش برای کف مناسب است؟

راهنمای خرید لوستر

طراحی دکوراسیون آپارتمان های کوچک