سنگفرش ها از مواد مختلفی ساخته می شوند و به عنوان مسیرهای عبور،راهرو،پاسیوها و غیره استفاده می شوند. این مواد دارای مزایایی مشخص برای کاربردهای خاص از نظر زیبایی و عملکرد هستند. 

سنگ طبیعی مناسب پیاده رو،پاسیو و استخر

مزیت اصلی سنگفرش های با سنگ طبیعی ضدلغزش بودن آن است. این سنگفرش ها در طیف های مختلف رنگی و بافتی موجود هستند و برای مسیرهای پیاده روی مناسب هستند. 

سنگ تراورتن در اثر رسوب گذاری، مانند سنگ پرچم تشکیل می شود، اما به طور معمول برای شکل یکنواخت تر، به شکل های کامل بریده می شود. آنها کاملاً بادوام هستند و گرما را در خود نگه نمی دارند. نقطه ضعفی که این سنگ دارد تاثیر لکه مواد بر روی آن هاست.

قیمت سنگفرش-سنگفرش-سنگفرش سنگی

سنگ بتن ساخته شده توسط انسان

سنگفرش های بتنی را می توان به رنگ های مختلف رنگ آمیزی کرد ، این سنگفرش ها مورد علاقه طراحانی هستند که به طور کلی در مورد زیبایی مسیرهای رانندگی ، راهروها ، پاسیوها و عرشه استخر فکر می کنند. بتن معمولاً در مقایسه با آجرهای سفالی قیمت کمتری دارد. علاوه بر این، سنگفرش های بتنی نسبت به صفحات بتنی ساده ریخته شده دارای مزیت هستند، زیرا ترک خوردگی مسئله کمتری است. تغییر و ته نشینی خاک، متأسفانه اجتناب ناپذیر است، در امتداد درزها با سنگ فرش شکاف می یابد. با اسلب های بتنی یک ترک زشت می تواند از روی آن بریده شود و قابل ترمیم نباشد.

خرید سنگفرش-سنگفرش بتنی

مواد بازیافتنی

بزرگترین مزیت این مواد بازیافتنی مانند پلاستیک و لاستیک دوستدار محیط زیست بودن آن هاست. این ماده ها نیز مقاوم در برابر لغزش هستند و علاقه مندان به اقتصاد خطی (از مواد اولیه تا مصرف کوتاه مدت مصرف کنندگان تا محل های دفن زباله یا اقیانوس ها) را به خود جلب می کنند. سنگفرش های پلاستیکی هنوز دوام خوبی ندارند اما می توان آنها را به تقلید از سطوح سنگی تشکیل داد، بنابراین ممکن است در مناطقی محدود که می توان عملکرد آنها را در طول زمان ارزیابی کرد، ارزش تلاش را دارد.

سنگفرش با مواد بازیافتنی-خرید آنلاین سنگفرش-سنگفرش

سنگ پرسلن

سنگ پرسلن با خاک رس و در دمای بالا مانند آجر ساخته می شود. سنگ پرسلن در برابر دمای بسیار سرد نیز مقاومت خوبی نشان می دهد.

مقالات مرتبط دیگر:

ترمیم ترک بتن با استفاده از اپوکسی

تفاوت بین کاشی های دیواری و کف