انتخاب سوخت مناسب برای فضای باز می تواند در هزینه های گرمایشی شما تاثیرگذار باشد. روش های مختلفی برای گرم کردن فضای باز وجود خواهد داشت و شما بسته به شرایط و بودجه می توانید یکی از این روش ها را انتخاب کنید.

آتشدان

آتشدان ها وسایل گرمایشی قابل حمل با هزینه مناسب و استفاده آسان هستند که برای استفاده در فضای باز بسیار محبوب هستند. سوخت آتشدان ها از گاز و چوب میباشد و می توانند به مرکزی برای تجمع تبدیل شوند. آتشدان ها در ابعاد و طراحی های مختلف تولید شده و ظاهر زیبایی دارند.

آتشدان-خرید آتشدان

شومینه پرتابل (قابل حمل)

شومینه پرتابل یا پیش ساخته نسبت به سایر مدل ها ابعاد کوچکتری داشته و می توانید آن را با خود هر جا ببرید. شومینه های یرتابل یکی از گزینه های مناسب برای گرم کردن فضای باز می باشد.

شومینه فضای باز-شومینه پرتابل

شومینه سفارشی

شومینه یکی از وسایل چشم نواز در طراحی داخلی و فضای باز به حساب می آید. شما می توانید با افزودن تعدادی صندلی و میز در کنار شومینه های فضایی باز آن را به یک اتاق نشیمن تبدیل کنید. شما در شومینه های سفارشی می توانید گزینه ها و آپشن های مورد نظر خود را اضافه کرده و یا ابعاد دلخواه خود را برای آن در نظر بگیرید. شومینه هایی که در فضای باز استفاده می شوند معمولا از متریال هایی مانند سنگ،آجر و بتن ساخته می شوند. سوخت این مدل شومینه با گاز یا چوب می باشد.

شومینه های سفارشی-قیمت شومینه

سیستم های گرمایش از کف

شاید این گمان را داشته باشید که سیستم های گرمایش از کف مخصوص فضاهای داخلی می باشد،اما باید بدانید که این سیستم برای فضاهای خارجی نیز استفاده میشود و محبوبیت بالایی دارد. این سیستم ها را می توانید برای گرم کردن فضای باز خود نصب کنید. با نصب سیستم گرمایش از کف برای پاسیو می توانید از سایر مزایای آن مانند ذوب برف در زمستان یا جلوگیری از یخ زدگی سطح اشاره کرد.

سیستم های گرمایش از کف

آشپزخانه فضای باز

با افزودن یک کوره،اجاق گاز و سایر وسایل آشپزی در فضای بیرونی می توان باعث گرم شدن سریع فضا شد و باعث میشود تا مهمان ها مدتی بعد از صرف شام نیز بخواهند در پاسیو بمانند.

آشپزخانه فضای باز

استفاده از فرش و پتو در فضای باز

اگر چه فرش ها به اندازه بخاری نمی توانند پاسیوی شما را گرم نگه دارند اما باعث میشوند تا فضای بیرونی دنج تر به نظر برسد.

دکوراسیون فضای باز-دکوراسیون پاسیو

هیترهای تابشی

این هیترها با سوخت گاز و برق موجود می باشند و معمولا برای استفاده در فضای باز رستوران ها،کافه ها و غیره کاربرد دارد. هیترهای تابشی دارای ظرفیت های مختلف می باشند و شما با توجه به مساحت فضای مورد استفاده می توانید تعیین ظرفیت را انجام دهید. با استفاده از این هیترها می توانید در تمام فصول از پاسیوی خود استفاده کنید. مزیت این هیترها این است که فضای زیادی را اشغال نکرده و در مدل های قابل حمل و دیواری تولید می شوند.

خرید هیتر تابشی-قیمت هیتر تابشی-هیتر تابشی چیست

جهت خرید آنلاین تاسیسات،مصالح ساختمانی،دکوراسیون،تجهیزات فضای باز و ابزارالات به سایت مجموعه یابان مراجعه و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.