مینی اسپلیت های بدون کانال،به عنوان اسپلیت های کوچک و بدون داکت نیز شناخته می شوند. این مدل اسپلیت،روشی ابتکاری برای خنک کردن خانه و محل کار شماست. مینی اسپلیت های بدون کانال برای ساخت و سازهای جدید بسیار مقاوم هستند،همچنین راه کاری مناسب برای مقاوم سازی ساختمان های موجود در مصرف انرژی هستند. اگر قصد دارید ساخت و ساز جدیدی انجام دهید نیازی به کانال کشی جدید نخواهید داشت. شما می توانید با اضافه کردن مینی اسپلیت از هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

مینی اسپلیت،راحت و خنک کننده مناسب

مینی اسپلیت،راحت و خنک کننده ای مناسب برای خنک کردن منطقه ای است. این مینی اسپلیت به صاحبان ساختمان اجازه می هد تا سیستم خنک کننده ای براساس مفهوم پهنه بندی یا همان منطقه ای طراحی کنند. سیستم های سرمایشی مینی اسپلیت به جای اینکه کل ساختمان را براساس دمایی از پیش تعین شده خنک کنند،دمای مختلفی را برای مناطق مختلف ساختمان بوجود می آورد. این امر به افراد اجازه می دهد تا دمای هر اتاق را بنا به دلخواه خود تنظیم کنند. همچنین می توانید در ناحیه ای که تهویه مطبوع استفاده نمی شود آن را خاموش کنید،این کار باعث کاهش هزینه های انرژی نیز می شود. مینی اسپلیت های جدید دارای قابلیت کنترل از راه دور و تایمر نیز می باشند.

اسپلیت-مینی اسپلیت-مزایای مینی اسپلیت-بازده انرژی مینی اسپلیت-اسپلیت-کولر گازی-خرید آنلاین اسپلیت-اسپلیت کم مصرف-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی

بازده انرژی بالا

بازده انرژی بالا در سیستم های سرمایشی و گرمایشی بسیار حائز اهمیت است. سیستم های مینی اسپلیت بدون گاز،کارآمد،سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه هستند. اگر دنبال خرید مینی اسپلیت هستید برچسب Energy star را فراموش نکنید.

طراحی هوشمندانه

طراحی هوشمندانه مینی اسپلیت ها از دیگر مزایای آن هاست. این مینی اسپلیت ها به واحدهای کمپرسورکندانسور در فضای باز متصل هستند. واحدهای خارجی در نقاط استراتژیک اطراف ساختمان واقع می شوند. واحدهای داخلی نیز مستقیما به دیوار وصل می شوند و معمولا در نزدیکی سقف. مینی اسپلیت بدلیل طراحی ساده و باریکشان به راحتی با دکوراسیون خانه ترکیب می شوند.

اسپلیت-مینی اسپلیت-مزایای مینی اسپلیت-بازده انرژی مینی اسپلیت-اسپلیت-کولر گازی-خرید آنلاین اسپلیت-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی