جاروی مرکزی چیست؟

جاروی مرکزی دارای یک ظرف و موتور بزرگ می باشد که در زیرزمین یا گاراژ نگه داشته می شود و از طریق لوله های PVC به چندین ورودی در دیوار نصب شده و برای فعال سازی سیستم از یک شلنگ استفاده می شود و شما به راحتی می توانید یک شیلنگ را متصل و جدا کنید و از یک اتاق به اتاق دیگر منتقل کنید.

جاروی مرکزی-خرید جاروی مرکزی

این سیستم به گونه ای طراحی شده است که از یک جاروی traditional قابل حمل سنتی قدرتمندتر است ، سر و صدای کمتری ایجاد می کند و با استفاده از سیستم تخلیه خارجی شبیه به دریچه خشک کن ، گرد و غبار و گرد و غبار موجود در هوای خانه را کاهش می دهد. 

معایب جاروی مرکزی

نصب گران

مشکلات ذخیره سازی در جاروی مرکزی

برای آپارتمان یا خانه های کوچک ایده آل نیست

نگهداری جاروبرقی مرکزی

جاروی مرکزی باید هر سال دو تا سه بار توسط صاحب خانه تخلیه شود و هر چند سال یکبار توسط یک فرد حرفه ای بازرسی شود، البته این بستگی به تعداد دفعات استفاده دارد. چه در حین ساخت و ساز جدید و چه در یک خانه موجود انجام شود. اگر قصد نصب سیستمی را دارید، زمان کافی را برای تحقیق کامل در مورد نحوه کارکرد این سیستم در خانه خود اختصاص دهید و از متخصصان محلی نصب که می توانند کار را انجام دهند تحقیق کنید.

قیمت جاروی مرکزی

قیمت جاروی مرکزی

قیمت جاروی مرکزی به طور کلی در مقایسه با جاروهای قابل حمل بیشتر است،زیرا نیاز به نصب در گاراژ و لوله کشی درون دیوارها دارد.

 

جهت خرید آنلاین تاسیسات،مصالح ساختمانی،دکوراسیون و ابزارآلات به سایت مجموعه یابان مراجعه و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.