کفپوش اپوکسی کفپوشی چند لایه است که معمولا به عنوان کفپوش های صنعتی و تجاری استفاده می شود و بر روی سطح های بتنی اعمال می شود. این کفپوش سطحی بسیار بادوام و مقاوم را به شما می دهد که می تواند در برابر فشارهای سنگین مقاومت کند.

آماده سازی کفپوش اپوکسی

یک کفپوش اپوکسی برای چسبندگی مناسب به یک سطح تمیز و کمی متخلخل نیاز دارد. کفپوش اپوکسی ممکن است به بتن مهر و موم شده یا صیقلی پیوند نداشته باشد. بتن استفاده شده نیز باید کاملاً پخته شود. قبل از استفاده از کفپوش اپوکسی ، وصله و ترمیم کلیه ترکها و تراشه های اصلی سطح بتن و پاک کردن کلیه چربی ها بسیار مهم است. اگر بتن قدیمی است ، سطح لایه های قبلی اپوکسی یا سایر محصولات را که ممکن است در طول سال ها استفاده شده باشد ، آزمایش کنید. برای آزمایش درزگیر ، مقدار کمی آب روی زمین بریزید. آب باید خیس بخورد. اگر قطره های آب روی سطح به جای خیساندن ، مهر و موم شده است ممکن است برای یک پوشش اپوکسی مناسب نباشد.

کفپوش اپوکسی

قیمت کفپوش اپوکسی

برای کار با کفپوش اپوکسی حتما دمای هوا را تنظیم کنید زیرا دمای نامطلوب باعث حباب و پوست پوستی شدن اپوکسی می شود. اپوکسی مایعی دو بخشی است که قبل از استفاده آن را مخلوط می کنید. پس از مخلوط شدن محصول ، مدت زمان محدودی برای اعمال پوشش اپوکسی قبل از شروع به سخت شدن زمان دارید.

مزایای کفپوش اپوکسی

_در مقایسه با سایر کفپوش های بکار رفته بر روی بتن مزایای بیشتری دارد

_مقاوم در برابر لکه روغن و آب

_سازگار برای استفاده بر روی بتن جدید یا قدیمی

_از ساییدگی در کف های بتنی جلوگیری می کند

_مقاوم در برابر بار سنگین

_نظافت آسان سطح اپوکسی

_بسیار مناسب برای کاربردهای صنعتی و تجاری

_ایجاد سطحی یکپارچه با دوام بالا

_ایمنی بالا به دلیل داشتن مواد ضد لغزش

_ایجاد سطحی براق و تاثیرگذار در افزایش نور محیط

_نصب سریع و آسان

اجرای کفپوش اپوکسی در خانه

پوشش دادن مناطق اصلی خانه با کفپوش های اپوکسی آنچنان رایج نمی باشد اما می تواند سطحی براق و چشمگیر را ایجاد کند ئو امروزه با طرح های بسیار جالب  و مدرن برای خانه ها استفاده می شود. برای اجرای این کفپوش در خانه باید تمامی عوامل گرد و غبار،رطوبت،دما و کیفیت بستر را در نظر بگیرید زیرا همچین کف های رزینی و چندلایه در پوشش نهایی باید با یک حرکت و بدون وقفه انجام شوند تا سطحی کاملا صاف به شما بدهد.

اجرای کفپوش اپوکسی در خانه

نگهداری اپوکسی موضوع دیگری است که باید مد نظر قرار دهید. این کفپوش ها می توانند بسیار مقاوم و دارای طول عمر بالا باشند (به همین دلیل برای صنعت بسیار جذاب هستند) اما این باعث نمی شود که در طول سالیان خراشیده و زرد نشوند. بنابراین آیا باید اپوکسی ها را در خانه ها نصب کنیم یا خیر؟

نظرها در این باره بسیار متفاوت است اما در کل پیمانکاران همیشه به دنبال گسترده کردن بازار خود هستند و صاحبان خانه هم نمی دانند که آیا از نتیجه نهایی راضی خواهند بود یا خیر.

 کفپوش اپوکسی چیست

جهت خرید آنلاین کفپوش،دکوراسیون،تاسیسات و مصالح ساختمانی می توانید به سایت مجموعه یابان مراجعه و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.