با پایان فصل تابستان کولر گازی بر اثر استفاده مداوم فرسوده می شود. این استفاده مداوم از تهویه هوا،باعث کند شدن و تاثیر بر عملکرد آن خواهد داشت. سرویس کولر گازی معمولا باید حداقل دو بار در سال انجام شود،اما در صورت نبود شرایط لازم برای دو بار بررسی،توصیه می شود حتما و قطعا قبل از استفاده در فصل تابستان کولر خود را سرویس کنید. ممکن است بعضی از ما دلیل این کار را ندانیم،برای همین چند دلیل نیاز سیستم را به سرویس سالانه برای شما شرح داده ایم:

برای طول عمر بیشتر کولر گازی

برای طول عمر بیشتر کولر گازی سرویس سالانه را فراموش نکنید. کولرها دارای طول متغیری بین 10 تا 15 سال هستند. اما دلیل متغیر بودن طول عمر آن ها بستگی به نگهداری شما از کولر گازی دارد. سرویس و نگهداری منظم تهویه مطبوع یکی از عوامل افزایش طول عمر کولر شما می باشد. اگر به مدت طولانی مشکلات مربوط به کولر گازی خود را نادیده بگیرید،مجبور می شوید زودتر از تمام شدن عمر تقریبی دستگاه آن را تعویض کنید.

برای صرفه جویی در هزینه های برق کولر گازی

برای صرفه جویی در هزینه های برق کولر گازی،مخصوصا در شهرهایی که در فصل تابستان آب و هوای گرم تری دارند. با شروع فصل تابستان و گرما بعضی شهرهای جنوبی علی رغم قبض های زیاد برق لازم است که کولر گازی خود را دائما روشن نگه دارند. اگر قسمتی از کولر گازی مانند خازن یا موتور آن خراب باشد و کولر همچنان در حال کار،قبض برقی که دریافت می کنید سنگین میشود. اما با سرویس به موقع کولر می توانید جلوی بیشتر این خراب ها را گرفته یا در صورت خرابی سریعتر آنرا شناسایی کنید.

سرویس کولر گازی-کولر گازی-اهمیت سرویس کولر گازی-سرویس سالانه کولر-خرید آنلاین کولر گازی-خرید کولر با قیمت مناسب-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی

برای حفظ سلامتی

برای حفظ سلامتی خود و خانواده و اطمینان از کیفیت هوایی که تنفس می کنید. کار سیستم های تهویه مطبوع ایجاد جریان هوای پاک و عاری از ناخالصی می باشد. در فصل هایی که از کولر گازی استفاده نمی کنیم،تمامی قسمت های کولر مقدار زیادی گرد و غبار جمع می شود. این گرد و خاک هم باعث فشار آوردن به قطعات کولر گازی و هم باعث کیفیت پایین هوای تنفسی شما می شود. شما باید توجه داشته باشید که در صورت احساس بوی نامطبوع و هوای ناپاک،حتما فیلتر هوای کولر را بررسی کنید زیرا حتما با گرد و خاک بسته شده اند.

خرید کولر با قیمت مناسب-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی-خرید کولر با قیمت مناسب-یابان-فروش کولر گازی-سرویس کولر گازی-کولر-سیستم تهویه مطبوع-اهمیت سرویس سالانه کولر-سرویس کولر-خرید آنلاین کولر گازی

مقاله مرتبط دیگر: بهترین زمان برای تعویض کولر