در فصل تابستان و با افزایش دما در محیط های تجاری،باید به فکر راحتی کارمندان،مشتریان و مستاجرین باشید. شما باید به دنبال بهترین گزینه برای کیفیت هوا در محیط های تجاری باشید زیرا فضای تجاری ناراحت کننده منجر به بروز مشکل و وقفه در کارها خواهد شد.

فضای تجاری راحت

از مهم ترین عوامل برای داشتن فضای تجاری راحت داشتن سیستم تهویه مطبوع کارآمد و با کارایی بالا می باشد. اگر به فکر تعویض سیستم های قدیمی تهویه مطبوع تجاری خود بوده یا به تازگی قصد خرید تهویه مطبوع برای فضای تجاری را دارید،پیشنهاد ما به شما سیستم های روفتاپ پکیج می باشند.

روفتاپ پکیج چیست؟

روفتاپ پکیج ها ترکیبی از چیلر و هواساز بوده و از واحدهای مدولار ساخته شده اند. این واحدها دارای سه کانال رفت،برگشت و ورود هوای تازه بوده و در بالای ساختمان نصب می شوند. این سیستم به عنوان یونیت پکیج نیز شناخته می شوند و در ظرفیت های 3 تا 100 تن تولید می شود. یکی از مزیت های مهم روفتاپ پکیج این است که بدلیل قرارگیری در پشت بام هنگام بروز مشکل در سیستم شما و کارکنان درگیر رفت و آمدهای تکنسین ها نخواهید شد. شاید گمان کنید که این سیستم ها به دلیل قرارگیری در معرض گرما و شرایط جوی مختلف،سیستم های کارآمدی نباشند،اما با این حال این سیستم های تجاری مزایای قرارگیری در این شرایط را دارا می باشند. کاربرد روفتاپ پکیج در اماکن مختلف تجاری،رستوران ها و سالن های کوچک و بزرگ می باشد.

روفتاپ پکیج چیست-تهویه مطبوع تجاری-یابان

استفاده از فضای تجاری بصورت موثر

در هر شغل،فضای تجاری و ادارات چیزی که خیلی مهم است استفاده بهینه از فضا می باشد. شما باید از فضایی که در دسترس دارید نهایت استفاده را داشته باشید،سیستم های روفتاپ پکیج این امکان را برای شما فراهم می کنند تا از فضایی که در اختیار دارید نهایت استفاده را ببرید. مزیت دیگر قرار گرفتن روفتاپ پکیج ها در پشت بام عدم نیاز به ساخت و ساز اضافه و محوطه سازی برای آن ها می باشد. نصب روفتاپ پکیج در پشت بام امکان تعویض یا اضافه کردن واحدهای جدید را فراهم می کند.

نصب روفتاپ پکیج-خرید روفتاپ پکیج-یابان

 مقالات مرتبط دیگر:

انتخاب تهویه مطبوع تجاری مناسب محل کار