در سراسر کشور انواع خانه های کوچک و بزرگ ساخته می شود. امروزه با توجه به رشد جمعیت و زیاد شدن تعداد خانه های کوچک و اقامت گاه های سیار،نیاز به کولر با طراحی و ظرفیت های مختلف پیدا خواهیم کرد. خانه های کوچک و زندگی های جمع و جور تبدیل به یک سبک زندگی شده است و کسانی که در خانه های کوچک ساکن می شوند نیز نیاز به سیستم خنک کننده مناسب دارند. در ادامه چند کولر مناسب باری خانه های کوچک را برای شما نام می بریم:

کولرهای پنجره ای

کولرهای پنجره ای دارای قیمت مناسب،بازده انرژی بالا و نصب آسان می باشند. کولر پنجره ای از یک یونیت تشکیل شده که اجزای داخلی مانند کویل خنک کننده و فن هواگیر و اجزای خارجی مانند کمپرسور و کندانسور را درون خود جا می دهد. قیمت کولر پنجره ای نسبت به سایر کولرها مناسب تر می باشد. این کولرها برای صرفه جویی در برق گزینه مناسبی هستند و بیشتر مناسب خنک کردن فضایی خاص هستند. بازدهی بالاتر کولر پنجره ای به دلیل این است که این کولرها فقط برای سرمایش طراحی شده اند. البته این موضوع معایبی هم دارد،زیرا بدلیل مجهز نبودن کولر پنجره ای به سیستم گرمایشی،شما مجبور به تهیه وسیله گرمایشی برای زمستان خواهید شد. از معایب دیگر این سیستم خنک کننده جای گیری آن در پنجره و جلوگیری از ورود نور به خانه است.

کولر پنجره ای-خرید کولر پنجره ای-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی

مینی اسپلیت

مینی اسپلیت چیست؟ مینی اسپلیت نیازی به نصب کانال یا محفظه ای مانند پنجره ندارد. مینی اسپلیت به آسانی بر روی دیوار و نزدیک به سقف نصب می شود. این اسپلیت مختص فضاهای کوچک و اتاق هاست. مینی اسپلیت از دو یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده که به وسیله مجرا به یکدیگر مرتبط می شوند. قیمت مینی اسپلیت بدلیل پیچیدگی فنی و نیاز به نصاب حرفه ای برای نصب از کولرهای پنجره ای بالاتر است. برتری این اسپلیت ها نسبت به اسپلیت پنجره ای،دارا بودن قابلیت گرمایشی برای زمستان می باشد.

مینی اسپلیت-مینی اسپلیت چیست-یابان-فروش آنلاین تاسیسات و مصالح ساختمانی

مزایای مینی اسپلیت

طراحی مناسب با محیط

قابلیت سرمایشی و گرمایشی

مصرف انرژی پایین

عملکرد سرمایش و گرمایش بیشتر در طولانی مدت