مزایای شومینه های الکلی:

شومینه های الکلی بدون دریچه و دود و لوازم جانبی اضافه می باشند.این شومینه های فوق لاکچری انقدر بدون دردسر هستند که با خیال راحت و فارق از هزینه های تعمیر لوله و اتصالات اضافه آن را در داخل خانه و حتی فضای بیرون استفاده کنید. این شومینه تنها با کلیک یک فندک روشن شده و می توانید ساعت ها در آرامش نشسته و از گرما وتماشای شعله های زیبای آن لذت ببرید.

شومینه الکلی-مدرن-دکوراسیون-یابان-فروش آنلاین-مزایا-زیبایی-انواع

سوخت های شومینه های الکلی شامل انواع شومینه های الکلی اتانول و شومینه های الکلی سوخت ژل الکل می باشد.

سوخت اتانول:

سوخت اتانول الکل مطلق است و یک سوخت تجدیدپذیر است.شومینه اتانول برای فضاهای درونی و بیرونی کارایی دارد و شعله ی نازک و پراکنده ای به رنگ نارنجی و زرد تولید میکند و شامل مدل های متنوع دیواری،ایستاده،رومیزی و پیش ساخته می باشد.

سوخت ژل الکل:

شومینه های الکلی سوخت ژل درون خود محفظه ای دارند که منبع آتش می باشد و برای طبیعی جلوه دادن آن از تزییناتی مانند شن و ماسه و کاشی و حتی قراردادن کانسیلرهای سوخت ژل در مناطق مختلف استفاده میشود که به آسانی نیز روشن میشود و شامل طرح ها و مدل های شیک و زیبا می باشد.

ترکیبات سوخت ژل از ایزوپروپیل الکل خالص ، آب و ضخیم کننده ها تهیه می شود بعلاوه نمک برای ایجاد صدای ترک خورده چوب برای تداعی کردن فضای واقعی.این سوخت شعله زرد آهسته ای را ایجاد می کند که ساعت ها حرارتی ظریف و نور محیط را فراهم می کند.