مواردی هستند که هنگام فروش خانه در دید مشتری قرار می گیرند و باعث افزایش قیمت ملک شما خواهند شد. شما می توانید با یک بازسازی ساده اینکار را انجام دهید. با تمرکز بر روی این اجزای اصلی خانه می توانید به سرعت خانه خود را برای بازار آماده کنید:

سیستم تهویه مطبوع

سیستم تهویه مطبوع یکی از جنبه های حیاتی در خانه است. پس بهتر است قبل از آمدن هر خریداری ابتدا سیستم تهویه مطبوع خود را بازرسی و سرویس کنید،یا در صورت لزوم آن را تعویض کنید. اینکه شما از چه سیستمی برای سرمایش و گرمایش خانه استفاده کرده اید تاثیر زیادی بر قیمت ملک و فروش خانه خواهد داشت. پس باید هنگام قیمت گذاری خانه درباره ارزش سیستم تهویه مطبوع خود بر خانه نیز با یک کارشناس مشورت کنید.

سیستم تهویه مطبوع-تهویه مطبوع خانگی-بررسی تهویه مطبوع-خرید آنلاین سیستم تهویه مطبوع-یابان

درب پارکینگ

درب پارکینگ نقطه اصلی ورود به خانه می باشد. باید بدانید که پارکینگ فقط برای نگهداری ماشین شما نیست بلکه جنبه امنیتی ساختمان تا حد زیادی به آن مربوط می شود و انباری شما نیز در آن جا قرار دارد که محل نگهداری وسایل شماست. پس باید حتما اطمینان حاصل کنید که گاراژ شما به خوبی عایق بندی شده است تا خانه و اشیا قیمتی شما را از هرگونه خطر در امان نگه دارد. به عنوان یک جایزه اضافی می توانید به درب پارکینگ یک پوشش رنگ تازه بدهید تا جذابیت کلی خانه شما را افزایش دهد.

نکات تاثیرگذار در فروش خانه-یابان

رنگ آمیزی ساختمان

ظاهر هر خانه یکی از نقاط قوت آن است. کیفیت هر دو رنگ داخلی و خارجی یکی دیگر از موارد مهم در نظر گرفتن هر خریدار جدی است. این مانند یک جذابت بصری عمل کرده و زیبایی خانه شما تعیین می کند. با دادن رنگ و روکش جدید به فضای داخلی و خارجی خانه،اولین احساس عالی را می توانید به خریداران خانه انتقال بدهید.

رنگ آمیزی ساختمان-خرید آنلاین-یابان

سقف و ناودان

خسارت ناشی از آب باران و نم کشیدن می تواند خانه را خراب کند و بر فروش خانه نیز تاثیر بگذارد. بنابراین تعداد کمی از خریداران که حاضرند هزینه نشت سقف و ناودانهای معیوب را پرداخت می کنند. اگر سقف شما نشانه ای از سایش و ترک خوردگی دارد،قبل از اینکه خانه خود را برای فروش بگذارید یک متخصص را بیاورید تا آن را بازرسی کند و هرگونه تعمیرات لازم را انجام دهید. ناودان ها همچنین عملکرد حیاتی جمع آوری آب را انجام می دهند و اطمینان حاصل می کنند که آب به خانه شما راه پیدا نمی کند. هر ناودانی معیوب را نیز تعویض یا تعمیر کنید.

تعمیر نشت سقف-نکات فروش خانه با قیمت بالا-یابان

لوله کشی ها

سیستم لوله کشی خانه شما برای هر خریدار احتمالی از اهمیت بالایی برخوردار است. اطمینان حاصل کنید که سیستم هیچ گونه نشتی ندارد و هیچ جریان برگشتی در کل سیستم لوله کشی وجود ندارد. در صورت مشاهده هرگونه کاستی،خدمات یک لوله کش حرفه ای را برای اصلاح شرایط درخواست کنید.

نشت لوله کشی در ساختمان-تعمیر نشتی لوله کشی-یابان-خرید آنلاین تاسیسات

جهت خرید آنلاین انواع مصالح ساختمانی،دکوراسیون،تجهیزات فضای باز و تاسیسات می توانید به سایت مجموعه یابان مراجعه و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.