نماهای بیشتر

کفپوش تمام چوب sucupira Multistrato با عرض 100 mm و ضخامت 11 mm

موجود

210٬000 تومان
یا

بازنگری سریع

End: 1970/01/01 00:00:00
...

 قیمت به ازای هر متر مربع 210.000 تومان


  تولید کشور برزیل


  عمر و دوام طولانی مدت این چوب ها که بالغ بر 100 سال است


   - مقاومت و دوام فوق العاده که در برابر رطوبت و آب دارند


   - به دلیل ضخامت بالایی که دارند (18mm) قابل تعمیر , ساب زدن و لاک زدن مجدد برای چندین مرتبه می باشد


 


 


   * لطفا متراژ خود را وارد کنید :

Sold By
Footwear Store
0 / 5
Contact Us

جزییات

* کفپوش های تمام چوب sucupira Multistrato 

 

معرفی پارکت تمام چوب sucupira Multistrato 

در دهه اخیر نوعی از پارکت engineer در کشور برزیل تحت عنوان multistrato تولید می شود که علارغم کوتاه بودن مدت حضور این محصول در بازار پارکت های چوبی طرفداران زیادی پیدا کرده است . حتی تولید کنندگان آن این محصول را یک رقیب جدی برای پارکت های solid که توسط خودشان تولید می شود می دانند. از آنجایی که مواد اولیه این نوع پارکت ها از همان پارکت های solidچوب سخت بوده به لحاظ دوام و عمر شباهت بسیار زیادی به پارکت های سالید دارند. در واقع یک لایه چند میلیمتری (1-8 mm) در سطح فوقانی پارکت از چوب مورد نظر قرار می دهند و لایه زیرین را با همان چوب های هارد در عرض ها و طول های مختلف و ضخامت مورد سفارش مشتری توسط چسب های پلی یورتان و دستگاه های پرس مخصوص آنها را به یکدیگر متصل میکنند. چسب پلی یورتان در برابر آب و رطوبت و انواع تنش ها کاملا مقاوم و فوق العاده سخت هستند .نکته مهم در تولید این نوع از پارکت ها این است که به گونه ای چوب های لایه زیرین در کنار یکدیگر قرار داده می شوند که در تمامی ضخامت پارکت تنش های طولی و عرضی انواع چوب ها در جهات مختلف تقسیم شوند و با این عمل بازی های انقباضی و انبساطی چوب را به مقدار زیادی خنثی و به صفر نزدیک کنند. این تکنولوژی ساخت باعث می شود که چوب در محیط هایی که اختلاف دمای زیادی بین شب و روز وجود دارد دچار تابیدگی و دفرمگی نشوند. این تکنولوژی خاص که در حال حاضر تنها در کشور برزیل به کار گرفته می شود بسیار اثربخش بوده است. و علاوه براین نسبت به پارکت های engineer که لایه های زیرین آنها  ply wood  (تخته سه لا) بوده، دوام و مقاومت چندین برابری در مقابل رطوبت و آب و عوامل فیزیکی -محیطی دارند. در این نوع از پارکت ها نیز نحوه اجرا همانند پارکت سالید می باشد.

 

 

 

 

 

 

سوکوپیرا

 

 

 

این چوب که به شاه بلوط برزیلی معروف است به لحاظ سختی بسیار نزدیک به چوب کومارو می باشد .سوکوپیرا به خاطر بافت و رنگ فوق العاده زیبایی که دارد و از طرفی با سختی بالا به عنوان یک گزینه مناسب و بسیار عالی چوب در قدرت , ثبات و مقاومت در شرایط گرم و مرطوب و خشک زمستانی محسوب می شود. از طرفی این چوب یکی از انواع چوب های فراوان در جنگل های آمازون می باشد  و در نتیجه برخلاف چوب ایپه و کومارو که کمیاب هستند ، بنابراین پارکت های چوب سوکوپیرا به عنوان یک محصول واجد شرایط برای استفاده از کفپوش چوب سخت با قیمت مناسب در نظر گرفته شده است . چوب سوکوپیرا دارای زمینه گردویی روشن با رگه های قهوه ای و قرمز تیره که به شکل سوزنی در امتداد طول چوب گسترده شده اند.. همانطور که قبلا گفته شد بعضی از گونه های چوب های جنگل آمازون بعضا در چند رنگ متفاوت یافت می شوند. سوکوپیرا نیز از این دسته بوده و گونه ای دیگر از آن وجود دارد که رنگ قهوه ای کاملا تیره و یا به زبان عامیانه قهوه ای سوخته دارد با همان رگه های سوزنی شکل.

طرح و رنگ : رنگ این چوب قهوه ای روشن تا قهوه ای سوخته است و با یک رگه های سوزنی قهوه ای و قرمز است .درون چوب و بیرون آن از یکدیگر مجزا نیستند .اما نمونه های این کفپوش که بیشتر مورد پسند واقع شده است به رنگ قهوه ای روشن است .
مقاومت در برابر پوسیدگی و فاسد شدن : چوب سوکوپیرا مطابق آنالیزهای انجام شده مقاومت خیلی خوبی در برابر پوسیدن و فاسد شدن دارد . همچنین بسیار مقاوم در برابر حشرات موذی من جمله موریانه می باشد .بنابراین بسیار مناسب است برای کفپوش در فضای داخلی .
عطر و رایحه : چوب سوکوپیرا رایحه بسیار ملایم و مطبوعی دارد . 

موارد استفاده : ساختن قاب و ستون ؛ مصالح ساختمانی ؛عرشه کشتی ، کابینت ؛ کفپوش , مبلمان , ساخت و ساز و غیره .

 

 

 

 

مشخصات

برند و سازنده کالا خیر
وزن مخصوص خیر
مقاومت در برابر فشار زلزله خیر
وزن خالص خیر
ضریب خطی انبساط خیر
جذب رطوبت خیر
جذب آب خیر
مقاومت در برابر آتش خیر
میزان اسیب دیدگی در برابر آفتاب خیر
انعطاف خیر
ارتجاع خیر
کشش خیر
مقاومت در برابر فشار و ضربه خیر
مقاومت در برابر آتش خیر
مقاومت مربوط به محدوده دما خیر
پایداری رطوبتی خیر
پایداری در برابر آب خیر
ماندگاری رنگ در برابر آفتاب و رطوبت خیر
ضریب جذب صوت خیر
ضریب مقاومت گرمایی خیر
عایق رطوبتی خیر

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: کفپوش تمام چوب sucupira Multistrato با عرض 100 mm و ضخامت 11 mm