شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

شما آیتمی برای مقایسه ندارید.

جستجو

 

 

 

تصفیه آب خانگی

 

1) کیفیت آب خانگی

2) سلامت آب شرب

3) آلاینده

 

اگر گمان می کنید با خرید یک بطری آب معدنی در امان هستید، باید به شما بگوییم اشتباه می کنید.

تصفیه آب آشامیدنی چقدر در زندگی امروزی ما مورد نیاز است؟

کیفیت آب آشامیدنی چه تاثیری بر روی سلامتی شما و خانواده شما دارد؟

 

متاسفانه باید بگوییم صرف نظر از هزینه ی مصرفی در قبال پیامد های ناشی از مصرف بی رویه آب آشامیدنی ناسالم، بسیاری از تحقیقات بیانگر این موضوع می باشد که نباید فراموش کنیم، بسته بندی بودن آب به معنی بی خطر بودن آن نیست.

 

بدین منظور برای از بین بردن آلاینده های موجود در آب نظیر نیترات، سرب، آرسنیک، کادمیوم و ... و بسیاری از آلاینده هایی که از طریق مختلف وارد آب می شوند، بهتر است از دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کنیم. آنچه مسلم است هیچ کس به اندازه شما مسئول سلامتی شما نیست.  بدین منظور توصیه می کنیم اگر قصد خرید دستگاه های تصفیه خانگی را دارید ابتدا مقاله انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب را مطالعه فرمایید.

 

دستگاه های خانگی استاندارد یا غیر استاندارد:

در سال های اخیر دستگاه های تصفیه آب خانگی غیر استاندارد و غیر بهداشتی در طرح ها و برند های مختلف به بازار آمده است و باعث سردرگمی مردم شده است. اما سوال این است که علامت و نشان محصول غیر استاندارد چیست؟ توصیه ما به شما این است که اگر میخواهید دستگاه های تصفیه آب غیر استاندارد را تشخیص دهید لطفا مقاله ی دستگاه های تصفیه آب غیر استاندارد را مطالعه فرمایید.

 

در زیر چند نمونه از دستگاه های تصفیه آب خانگی را برای شما معرفی می کنیم:

1) روش تصفیه با دستگاه  تصفیه آب 3 مرحله ای

2) روش تصفیه به روش فیلتراسیون

3) روش تصفیه آب با دستگاه های تصفیه آب رو سینکی و زیرسینکی

4) روش تصفیه آب با دستگاه های تصفیه آب 5 مرحله ای باکس دار

5) روش تصفیه آب با دستگاه های تصفیه ی آب شیرین کن (RO)

6) روش تصفیه آب با دستگاه های تصفیه آب (UV) اشعه ی ماورای بنفش

جهت آشنایی بیشتر با عملکرد این 6 نوع دستگاه تصفیه آب و فوائد و معایب آنها لطفا مقاله انواع روش های تصفیه آب را مطالعه فرمایید.

 

اجزای اصلی لامپ uv:

استوانه ی شیشه ای، محفظه ی فولادی یا آلومینیوم ضد زنگ، آداپتور و یا مبدل برق شهری 4 یا 6 ولتی هستند، لذا استفاده از لامپ uv دارای فوائد و معایبی است که پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر مقاله فوائد و ممانعت های استفاده از لامپ uv را مطالعه فرمایید.

 

اطلاعاتی در مورد TDS:

به کلیه ی ناخالصی های موجود در آب اصطلاحا TDS گفته می شود که واحد سنجش آن ppm است. هر ppm یک گرم ماده ی جامد محلول در هر کیلو گرم آب است.

وقتی میزان TDS در آب کمتر باشد آب تلخ تر می شود. این بدین معنی است که آب پاکیزه تر می شود که این اطمینان با دستگاه TDS سنج حاصل می شود.