تصفیه آب

تلفن پشتیبانی:  95118512-021

دستگاه تصفیه آب خانگی جامع ترین و کار آمد ترین سیستم  حذف آلودگی از آب شرب و تولید آب آشامیدنی گواراست  (به زبان ساده یک کارخانه کوچک خانگی تصفیه آب  می باشد)

 

افزایش جمعیت ورشد آلودگی های صنعتی باعث کاهش کیفیت آب حتی درشهرهایی که در قدیم آب گوارا داشته اند شده است ، ازدیاد املاح ومواد زائد موجود درآب باعث افزایش بیماریهای کلیوی ، سرطان وحتی ناراحتی عصبی شده و نفوذ آلودگیها به منابع آب نیز می تواند باعث ایجاد بیماریهایی نظیر وبا،اسهال،تیفوئد وانواع عفونت پوستی شود.اگرچه دولت ها آب آشامیدنی وبهداشتی را تامین می کنند اما کارشناسان ، آبهای تصفیه شده درهنگام مصرف ( در منزل یا محل کار ) را بهترین نوع آب آشامیدنی می دانند .

 آب تصفیه شده شهری هنگامی که به دست مصرف کننده در منزل میرسد می تواند علاوه بر ذرات میکروسکوپی و کلر ،با جرم واملاح در طول مسیر لوله انتقال نیز همراه باشد، که این مسئله قابل رویت نیست ، از آنجا که سیستم تصفیه آب خانگی توانایی حذف تمام این معایب و ارایه آب شرب سالم و مطلوب را داراست میتوان گفت بهترین انتخاب جهت تصفیه نهایی آب شرب میباشد ...

 دستگاه تصفیه آب خانگی معمولا در محل مصرف آب شرب مانند آشپزخانه ، آبدارخانه ، آبخوری و ورودی انواع آبسردکن ها و یخچال ها نصب شده و توسط شیری مجزا و شکیل مورد استفاده قرار می گیرد. بدین ترتیب هر مصرف کننده می تواند با توجه به کیفیت آب در محل ، مدل دستگاه تصفیه آب خانگی خود را انتخاب نماید.

از مزیت های بارز دستگاه تصفیه آب خانگی عدم هزینه بابت خرید آب های بطری شده است بدین صورت که همواره آب تصفیه شده تازه بدون ماندگی و بوی پلاستیک  را ارایه میدهد . 

 دستگاه تصفیه آب خانگی متداولا دارای 3 الی 7 مرحله تصفیه آب میباشند که در مورد کامل ترین آنها میتوان به ممبران اسمز معکوس اشاره کرد که در دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای تا حد چشمگیری به حذف کامل نیترات موجود در آب کمک میکند .

لیست قیمت دستگاه تصفیه آب واتر تک، تصفیه آب واتر سیف، تصفیه آب سافت واتر، تصفیه آب واتر پرو، تصفیه آب  هایجینیک.

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 28 تا

تا بر صفحه
صفحه:
  1. 1
  2. 2

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 28 تا

تا بر صفحه
صفحه:
  1. 1
  2. 2

مشبک  لیست 

تنظیم جهت نزولی